سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز با بیان اینکه مرندی یکی از بهترین لیبروهای ایران و جانشین خوبی برای ظریف است، گفت: باید در بازی‌های باقی مانده با قدرت ظاهر شویم.

به گزارش تبریزمن، عادل بناکار در ارتباط با هم گروهی‌های تیم ملی والیبال کشورمان اظهار داشت: تیم‌هایی که در گروه ایران هستند تیم‌های درجه یکی هستند که به لطف خدا و تلاش بازیکنان و حمایت تماشاگران توانسته‌ایم تا بدین جای کار خوب کار کنیم و نتایج قابل قبولی کسب کنیم؛ هر چند در اوایل رقابت‌ها نتایج چندان دلچسبی رقم نخورده بود ولی رفته رفته بچه‌ها نشان دادند رقیب سرسختی برای تمام حریفان خواهند بود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در رابطه با عوامل نتایج ضعیف در بازی‌های ابتدایی لیگ جهانی افزود: با توجه به اینکه آمریکا؛ لهستان و روسیه از تیم‌های قدر لیگ جهانی هستند همیشه رقابت با آنها سخت بوده است اما در این بازی‌ها مسافت طولانی؛ خستگی راه، بر هم خوردن زمان استراحت و … از عوامل تاثیرگذار در نتایج تیم ملی بودند چرا که بعد از مسافرت به آمریکا بازیکنان نتوانستند ریکاوری مناسبی داشته باشند اما در بازی دوم با لهستان بازی را با نتیجه سه بر دو واگذار کردیم که حتی می‌توانستیم این بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

بناکار در رابطه با بازی‌های بعدی تیم ملی نیز گفت: هر سه حریف ایران رقبای سختی هستند اما حالا که آمریکا را در تهران شکست داده‌ایم لهستان اصلی‌ترین حریف ماست و فکر می‌کنم با حمایت هوادارانی که در دو بازی گذشته نیز تیم را تنها نگذاشتند می‌توانیم به راحتی از سد لهستان بگذریم؛ اما چون روسیه با دو امتیاز در قعر جدول گروه جای گرفته است دلیل نمی‌شود این تیم را دست کم بگیریم؛ باید در هر ۴ بازی بعدی با قدرت تمام حاضر شویم و به عنوان مسابقه‌ای فینال گونه به آنها نگاه کنیم.

وی در رابطه با مرندی و صنوبری نیز گفت: همیشه گفته‌ام و باز هم می‌گویم مرندی یکی از بهترین لیبروهای ایران است، مرندی به عنوان جانشین ظریف در این بازی‌ها به میدان می‌رود و پر کردن جای او واقعا کار سختی است؛ مرندی وظیفه سنگینی دارد که باید بتواند به بهترین نحو وظیفه‌اش را انجام دهد.

این مربی ادامه داد: شاید بازیکنی بازی خوبی داشته باشد اما اگر با تیم هماهنگ نباشد نمی‌تواند کمک چندانی به تیم بکند؛ فکر می‌کنم مرندی هم توانسته است با تیم هماهنگ شود و هم بازی‌های خوبی به نمایش بگذارد و در تیم ملی نیز تاثیرگذار باشد؛ امیدوارم در آینده نیز روند رو به رشد خود را ادامه دهد و موفق‌تر باشد.

صنوبری نیز توانسته در بین ۱۲ نفر حضور داشته باشد البته باید توجه داشته باشیم هم پست‌های او موسوی و غلامی هستند و قطعا صنوبری توانایی این را داشته است که جانشین آنها باشد و هر موقعی که به او بازی رسیده نشان داده است که می‌تواند برای تیم ملی مفید باشد؛ او نیز باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به ترکیب ثابت تیم ملی به کار بگیرد.

ضمنا میکائیل تاجر نیز از شهرداری تبریز در لیست ۱۸ نفره تیم ملی حاضر است و هر زمان که نیاز باشد می‌تواند به تیم ملی کمک کند و در هر حال امیدوارم تیم ملی در این رقابت‌ها موفق باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :