شهردار تبریز در ادامه بازدید‌های هفتگی خود از پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز، در محل این پروژه حضور یافته و در جریان، پیشرفت عملیاتی آن قرار گرفت.

به گزارش تبریزمن، صادق نجفی در جریان این بازدید، با اشاره به ضرورت احداث این مرکز مهم بین‌المللی، خاطرنشان کرد: با شتابی که شهر تبریز در حوزه‌های مختلف بین‌المللی در پیش گرفته‌است، برنامه‌های مهم فرهنگی، علمی و پژوهشی  در آینده‌ای نزدیک، بیش‌ازپیش در شهرمان نمود خواهد داشت.

وی اضافه کرد: پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز،  نیاز اساسی شهر تبریز را در میزبانی برنامه‌های مختلف ملی و بین‌المللی رفع خواهد کرد.

شهردار تبریز با تاکید بر این‌که در بخش‌های مختلف اجرایی این پروژه، استفاده از مصالح بومی باید در اولویت قرار گیرد، افزود: ظرفیت‌های گسترده‌ صنایع ساختمانی تبریز و استان، می‌تواند با تلفیق ایده‌های موفق خارجی، شاخص‌های زیبایی و مقاومت این بنای ارزشمند را تضمین کند.

 در جریان این بازدید تفاهم نامه قرارداد دوم بین شهرداری و شرکت سازندگی قائم (عج) آجا، جهت تجهیز سالن ها، تجهیزات مکانیکی، برق‌رسانی و همچنین اجرای قسمتی ازعملیات نازک‌کاری منعقد شد.

پیش از سخنان شهردار تبریز، شاهوردی شهردار منطقه با ارایه گزارشی از روند اجرای طرح، از پیشرفت ۴۵ درصدی پروژه خبر داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :