بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: تیم میثاق از تیم های خوب لیگ است و در مقابل ما هم بسیار بازی خوبی داشتند و تیم ما را بسیار زیر فشار گذاشتند.

به گزارش تبریزمن، فرهاد فخیم بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز در پیروزی مقابل میثاق تهران اظهارداشت: بازی بسیار خوبی بود و در ابتدای بازی با موقعیت های خوبی که داشتیم موفق شدیم از تیم حریف جلو بیفتیم و سه گل به ثمر برسانیم ولی در ادامه بازی یک مقدار بی دقت بودیم و لی در کل خوشحالم که موفق شدیم یک برد دیگر بدست آوریم.

وی افزود: تیم میثاق از تیم های خوب لیگ است و در مقابل ما هم بسیار بازی خوبی داشتند و تیم ما را بسیار زیر فشار گذاشتند ولی بازیکنان ما در شرایط خوبی بودند و موفق شدند مزد تلاش خود را با پیروزی بگیرند.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: تیم میثاق کادر فنی خوب و بازیکنان خوبی را دارد و مقابل ما همه تلاش خود را کردند تا به پیروزی برسند ولی ما به این پیروزی نیاز داشتیم و خوشحالم که موفق شدیم به پیروزی برسیم.

وی تصریح کرد: تیم ما هفته به هفته به هماهنگی بیشتری می رسد و این در بازی های ما به چشم می خورد که امیدوارم این روند ادامه پیدا کند و نتایج خوبی را کسب کنیم.

فخیم گفت: از همه هوادارانی که از بازی های ما حمایت می کنند و با تشویق های خود به ما روحیه می دهند تشکر میکنم و امیدوارم هواداران همیشه در کنار تیم ما باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :