وقتی مازراتی عکسهای Levante را در اینترنت پخش کرد اطلاعات چندانی در موردش ارائه نداد. همه به خصوص میخواستند بدانند توقع چه موتورهایی را از این ماشین می توانند داشته باشند.

به گزارش تبریزمن، وقتی مزراتی عکسهای Levante را در اینترنت پخش کرد اطلاعات چندانی در موردش ارائه نداد. همه به خصوص میخواستند بدانند توقع چه موتورهایی را از این ماشین می توانند داشته باشند.

در کل مزراتی لوانته قرار است با سه پیشران مختلف ارائه شود و جالب اینکه هر سه از نوع شش سیلندر توربوشارژ با حجم ۳ لیتر هستند. ولی از نظر قدرت ، گشتاور و نوع سوخت با هم تفاوت دارند. مدل پایه از نوع بنزینی با قدرت ۳۵۰ اسب بخار و گشتاور ۳۶۸ پاوندفیت خواهد بود که قادر است از حالت سکون در عرض ۶ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت دست یابد.

Levante S از موتور ۴۳۰ اسب بخاری با گشتاور ۴۲۷ پاوندفیت بهره خواهد گرفت که لوانته را قادر می سازد صفر تا صد را در عرض ۵٫۲ ثانیه طی کند. مدل دیزلی آن کم ترین قدرت و بیشترین گشتاور را تولید می نماید، ۲۷۵ اسب بخار قدرت و ۴۴۲ پاوندفیت گشتاور. مدل دیزلی در عرض ۶٫۹ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد.هر کدام از این پیشران ها را که انتخاب کنید گیربکس از نوع ۸ سرعته ی اتوماتیک خواهد بود در کنار سیستم چهارچرخ متحرک و دیفرانسیل های لغزش محدود.

البته مزراتی و پورشه تنها سازندگان اس یو وی های لوکس و اسپرتی نیستند، بنتلی ، جگوار، آستون مارتین ، لامبورگینی و حتی رولزرویس نیز خواستار بخشی از این بازارند. مزراتی اولین کمپانی در این گروه نیست که ماشینش را معرفی می کند، ولی آخرین هم نیست. با معرفی دو مدل سدان و در راه داشتن یک مدل اسپرت ، لوانته هموار کننده ی راه این شرکت برای هرچه بزرگتر شدن خواهد بود.


در ادامه می توانید فیلم رونمایی این ماشین در نمایشگاه ژنو، صدای آن و جزئیات طراحیش را مشاهده کنید:


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :