نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ مسئولان خطاکار در سانحه راه آهن باید در پیشگاه مردم ابراز ندامت کنند.

به گزارش تبریزمن، زهرا ساعی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: تیم های مختلفی از مجلس،‌دولت و قوه قضاییه پیگیر علت یابی و شناسایی مقصران اصلی حادثه هستند و ما به عنوان نماینده مردم تاکید داریم تا این روند هر چه سریع تر انجام شود.

وی افزود:‌ از نخستین ساعات وقوع سانحه پیگیر امدادرسانی به حادثه دیدگان بوده ام و به جد متعقدم وزیر راه و شهرسازی باید در صحن علنی مجلس پاسخگوی سئوالات نمایندگان مردم باشد و همچنان بر این موضوع اصرار داریم.

ساعی در پاسخ به سئوالی در مورد احتمال استعفای وزیر راه و شهرسازی قبل از استیضاح،‌گفت:‌ دولت تدبیر و امید منشا اقدامات خوبی در خصوص ارتقای اعتماد عمومی به نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و خوشخبتانه به مانند برخی افراد خط قرمزی در مواجهه با حقایق ندارد؛ در خصوص استعفا، استیضاح و سئوال باید منتظر شنیدن سخنان مسئولان امر بود ولی مردم مطمئن باشند که به هیچ وجه از حقوق آن ها نخواهیم گذشت.

نماینده تبریز با اشاره به سخنان آخوندی در زمینه بیمه بودن مسافران قطار و مقایسه جان مردم با پول، اضافه کرد:‌ یکی از بحث های مورد سئوال از وزیر راه و شهرسازی هم این موضوع می باشد و قطعا هر مقایسه ای با این کیفیت و مضمون محکوم است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :