نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با انتقاد از پخش برنامه توهین آمیز شبکه دوم سیما گفت: مسئولان صدا و سیما بر پخش برنامه ها نظارت کافی داشته باشند.

به گزارش تبریزمن،  آیت الله محسن مجتهد شبستری بعداز ظهر دوشبه در دیدار با اعضای شورای فرهنگی تبریز با انتقاد از خنداندن مردم به هر قیمتی اظهار داشت: نباید خنداندن مردم به هر صورت و به هر قیمتی باشد و باید جلوی پخش برنامه های توهین آمیز گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه ای که اخیرا از شبکه دوم سیما پخش شد به مردم آذربایجان توهین کرد، ادامه داد: استفاده از لهجه های مختلف مردم و اقوام برای خنداندن درست نیست و باید مسئولان صداو سیما جلوی پخش و تولید برنامه های توهین آمیز را بگیرند و همچنین نظارت کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی سپس با اشاره به افزایش آمار طلاق در کشور ادامه داد: افزایش آمار طلاق و کاهش تعداد ازدواج در جامعه نگران کننده است و یک خطر جدی به حساب می آید که باید با ترویج سبک زندگی اسلامی و جلوگیری از نفوذ فرهنگ غربی به خانواده های ایرانی تلاش شود تا بنیان خانواده مستحکم تر شود و آمار طلاق کاهش یابد.

امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه ترویج بدحجابی و تقلید از فرهنگ غربی باعث افزایش طلاق در جامعه شده است، ادامه داد: باید مراکز فرهنگی کشورمان برای استحکام بنیان خانواده ها برنامه داشته باشند و در جهت رفع معضلات ازدواج تلاش کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :