به گزارش تبریزمن،سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی دقایقی قبل بیانیه ای را در پی تراکتوری شدن مهدی شریفی بر روی خروجی خود قرارداد که در ادامه می خوانید:

با توجه به بررسی‌های به‌عمل‌آمده توسط مسئولین در ستاد کل نیروهای مسلح و با عنایت به اینکه تیم تراکتورسازی تبریز به‌عنوان یکی از نمایندگان قدرتمند کشور ایران در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد به‌منظور تقویت این تیم، بازیکن – سرباز مهدی شریفی به تیم تراکتورسازی تبریز منتقل شد.

ازآنجایی‌که بازی‌های باشگاهی در لیگ قهرمانان آسیا جنبه ملی دارد این تصمیم به‌درستی در جهت تقویت تیم تراکتورسازی صورت پذیرفت.

لذا مدیریت باشگاه تراکتورسازی از زحمات و حسن توجه همه مسئولین در ارتباط با این تصمیم تشکر و قدردانی می‌نماید و همچنین از حمایت‌های بی‌دریغ هواداران عزیز، نمایندگان محترم مجلس و کلیه کسانی که در روزهای اخیر به نحوی در اتخاذ چنین تصمیمی نقش داشتند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نماید.

همچنین اعلام می‌دارد که تیم تراکتورسازی و ملوان هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته و صرفاً اتخاذ این تصمیم جنبه ملی داشته و همچنین از دوستان خود در باشگاه ملوان نیز تشکر و قدردانی می‌نماید.

حمید استیلی، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در آستانه سالگرد تولدش به علت مساله مربوط به مهدی شریفی دل و دماغ شرکت در جشن تولد خانوادگی خودش را هم نداشت.

استیلی که روز ۲۰ دی ماه ۴۸ ساله می‌شود، در مصاحبه ای گفت: به خاطر مساله مهدی شریفی آن قدر دلخورم که از صبح نتوانسته‌ام درست به کارهایم برسم، مهدی شریفی دیروز رسماً بازیکن ما بود اصلاً کدش هم برای نیروی دریایی خورده بود اما ناگهان آدم‌های محترمی از درودیوار سر وکله شان پیدا شد و تا ما به خودمان بجنبیم جنگی که اصلاً ما درگیرش نشده بودیم مغلوبه شد و مهدی شریفی بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی شد.

استیلی که کمتر این گونه از شرایط فوتبال ناراحت می‌شود افزود: ما آمدیم و دیدیم از استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز، نماینده مجلس و فرماندار و استاندار و مقام های مختلف پا پیش گذاشتند و این بازیکن را به تیم فوتبال تراکتورسازی بردند، طوری ناراحتم که خودم هم برایم غریب است، درست است که آنها نماینده ایران در آسیا هستند اما ما هم نماینده استانی هستیم که در سال‌های گذشته به این فوتبال خدمت کرده و هوادارانش با اخلاق‌ترین تماشاگران هستند، دلم برای این عزیزان ناراحت است که حقشان خورده شده و جلوی چشمشان به عدالت دهن کجی شده است.

در ادامه این فعل و انفعالات، هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی با انتشار بیانیه ای از مسئولان ورزش کشور، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و ورزش نیروهای مسلح خواست تا در تقسیم بازیکنان سرباز برای این باشگاه با عدالت برخورد کنند و از دایره انصاف خارج نشوند و رویه ای که در تقسیم فوتبالیست های سرباز در نظر گرفته اند را تغییر دهند تا به نوعی عدل و عدالت بین دو تیم ملوان و تراکتورسازی برقرار شود و با درج عنوان ” در پی عدم رعایت انصاف از لیگ برتر کناره گیری می کنیم ” به نوعی مسئولان را تهدید کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :