به گزارش تبریزمن، احد شاهین سرمربی تیم کاتای تبریز در گفتگو با تبریزمن در خصوص کسب مقام نائب قهرمانی مسابقات لیگ جهانی گفت: تیم کاتای تبریز به عنوان نماینده ایران در مسابقات لیگ جهانی ترکیه حضور یافته بود که موفق به کسب مدال نقره شد. در دور اول به مصاف تیم ترکیه رفتیم و موفق شدیم با نتیجه چهار بر یک قهرمان اروپا را شکست دهیم.

وی ادامه داد: در دور بعدی مسابقات نیز به مصاف صربستان رفته و با حساب پنج بر صفر پیروز و راهی فینال شدیم. اما در بازی فینال نتوانستیم از سد تیم مصر بگذریم و در نهایت به مدال نقره این رقابت ها دست یافتیم. باخت ما مقابل تیم مصر به دلیل بی تجربگی و اینکه اولین مسابقه برون مرزی بود که در آن شرکت کردیم ولی با این وجود می توانستیم به مقام اول دست یابیم. همچنین سطح مسابقات بسیار بالا بود و تمام تیم ها با آمادگی بسیار بالا و با تمام قدرت به میدان آمده بودند.

وی در خصوص حمایت مسئولین استانی از این رشته اظهار داشت: بعد بازگشت به تبریز در فرودگاه استقبال خوبی از سوی مسئولین شد. در رده های پایه بازیکنان خوبی داریم که با کمی توجه و سرمایه گذاری می توانیم خیلی راحت به مقام های بهتری دست یابیم. مسئولین حمایت کنند تبریز را قطب کاتای دنیا می کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :