به گزارش تبریزمن، حبیب گردانی بازیکن بومی تیم تراکتورسازی که در خصوص مصدومیتش برای بازی مقابل گسترش فولاد حواشی ایجاد شده بود، در تماس تلفنی با برنامه موج فوتبال گفت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد برخی مسائلی بودیم که در شان مردم آذربجان نبوده است. من روز سه شنبه هفته گذشته در تمرینات تیم از ناحیه زانو دچار مصدومیت شدم و سرمربی تیم نیز خودش شاهد مصدومیت من بود. تا روز پنجشنبه زیر نظر پزشک تیم، دکتر صادقی قرار داشتم و واقعا درد شدیدی از ناحیه زانو احساس می کردم. در صورتی که فیزیوتراپی نداشته و به همان صورت بازی می کردم، مطمئنا چهار یا ۵ هفته از میادین دور می ماندم. اما به امید خدا تا بازی مقابل استقلال مصدومیتم برطرف خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه خود تونی الیویرا شاهد مصدومیت وی بوده است ادامه داد: چگونه ممکن است بازیکن بومی یک تیم که نسبت به شهر و پیراهن خود تعصب دارد و حتی به اردو های تیم ملی دعوت شده است با تظاهر به مصدومیت جلوی پیشرفت خود و تیم خود را در چنین دیدار های حساسی بگیرد؟ من هرچه دارم و بدست آورده ام از تراکتورسازی و هواداران این تیم می باشد و به هیچ وجه به مردم شهرم خیانت نمی کنم.

Untitled

گردانی در پاسخ به این سوال که شما تحت نظر پزشک تیم گسترش فولاد نیز بوده اید، گفت: این مسئله هیچ ارتباطی به باشگاه گسترش فولاد ندارد. دکتر نجفی به صورت اختصاصی دارای مطب هستند و بازیکنان زیادی برای درمان و بهبود شرایط خود به ایشان مراجعه می کنند. دستگاه ها و امکانات خوبی که دکتر نجفی در اختیار دارند، باعث شده تا هم بازیکنان تراکتور و هم بازیکنان گسترش فولاد به ایشان مراجعه کنند.

گردانی در خاتمه با تکذیب ممنوعیت فعالیت پزشک خود به دلیل دوپینگ اظهار کرد: هواداران تراکتورسازی اصلی ترین سرمایه و پشتوانه تیم ما و بازیکنان آن هستند که امیدواریم با بی توجهی به این قبیل مسائل حاشیه ای و حمایت از تیم خود، در مسیر قهرمانی و این هفته های پایانی کمک حال ما باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :