پنجمین دوره مسابقات آتش‌نشانان کشور با شناخت و معرفی نفرات و تیم‌های برتر به کار خود در قزوین پایان داد.

خبرگزاری فارس: مسابقات آتش‌نشانان کشور در قزوین پایان یافت

به گزارش تبریزمن، پنجمین دوره مسابقات آتش‌نشانان کشور با شناخت و معرفی نفرات و تیم‌های برتر به کار خود در قزوین پایان داد.

در پایان این مسابقات و در مجموع تیم نیشابور عنوان قهرمانی را کسب کرد و آتش‌نشانان قزوین و شیراز نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش سنگ‌نوردی این رقابت‌ها که در قالب دیواره سنگ‌نوردی سرعت و استقامت برگزار شد، حمیدرضا توزنده جانی از نیشابور سکوی نخست را کسب کرد، محسن هاشمی از قزوین دوم شد و ابوالفضل فولادی دیگر آتش‌نشان نیشابوری جایگاه سومی را به دست آورد.

در این دوره از مسابقات ۲۱ تیم در رشته‌های نجات سرعت، امداد و نجات در ارتفاع و سنگ‌نوردی به مدت سه روز در ایستگاه چهار آتش‌نشانی شهرک مینودر قزوین پیگیری شد.

به نقل از خبرگزاری فارس، آتش‌نشانان شهرهای نیشابور، اراک، اردبیل، نجف‌آباد، شاهرود، ارومیه، بیرجند، رشت، مشهد، تبریز، زنجان، گنبدکاووس، سبزوار، اصفهان، کرمان، همدان، شیراز، کاشان، گرگان، قزوین الف و قزوین ب در این رقابت‌ها حضور داشتند.

نفرات برتر پنجمین دوره مسابقات آتش‌نشانان کشور به اردوی تیم ملی دعوت شدند تا خود را برای مسابقات آتش‌نشانان برتر جهان در سال ۲۰۱۸ آماده کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :