مرحله مقدماتی مسابقات تنیس روی میز بین‌المللی جام فجر از صبح امروز در خانه تنیس روی میز استان قم آغاز شد.

به گزارش تبریزمن، رقابت‌های تنیس روی میز بین‌المللی جام فجر با حضور پینگ پنگ بازانی از ایران، چین و کره شمالی در خانه تنیس روی میز استان قم برگزار می‌شود و این پینگ پنگ بازان بر اساس جدول مسابقات با هم رقابت می‌کنند.

مرحله مقدماتی این مسابقات از صبح امروز با رقابت شرکت کنندگان ایرانی حاضر در این مسابقات آغاز شد تا ۴ نفر از برترین‌های جدول مقدماتی وارد جدول اصلی مسابقات شوند.

مسابقات جدولی اصلی جام بین المللی دهه فجر با حضور ۱۶ پینگ پنگ باز برگزار می‌شود که تاکنون ۱۲ نفر از این ۱۶ نفر مشخص شده‌اند و نفرات باقی مانده از میان نفرات برتر پینگ پنگ بازان ایرانی مشخص می‌شوند.

۲ پینگ پنگ باز چینی که در تیم لیگ برتری شهرداری تبریز عضویت دارند در این مسابقات به میدان می‌روند و نیز ۲ پینگ پنگ باز از کره شمالی که پیش از این اردوی ۱۰ روزه‌ای را در قم برگزار کرده بودند در مسابقات حاضر هستند.

میعاد لطفی، امین میرالماسی، عارف احمدی فر و محمد علی رویین تن نیز پینگ پنگ بازان شناخته شده و در فهرست نفرات ملی پوش هستند که بخشی از ترکیب مسابقات جام دهه فجر قم را تشکیل می‌دهند.

سید محمدامین منظتری، محمد حسینی و حسین امیری نیز از استان قم در جدول برگزاری این مسابقات قرار گرفته‌اند تا هیئت تنیس روی میز استان قم به واسطه میزبانی از این مسابقات از مزایای حضور نمایندگان قم در جدول اصلی بهره مند شود.

این رقابت‌ها پس از پایان دور مقدماتی از صبح سه شنبه با حضور پینگ پنگ بازان کره شمالی و چین وارد مرحله اصلی خود می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :