مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در مجمع انتخابات هیات هاکی آذربایجانشرقی گفت : مسابقات بین المللی هاکی جام فجر در تبریز احیاء میشود

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در مجمع انتخابات هیات هاکی آذربایجانشرقی گفت : مسابقات بین المللی هاکی جام فجر در تبریز احیاء میشود
سید محمد شروین اسبقیان رییس مجمع انتخابات هیات هاکی با تسلیت شهادت عالم فاضل شهید نمر و محکومیت این جنایت توسط آل سعود افزود : طبق هماهنگی های بعمل آمده با فدراسیون هاکی ، دهه فجر امسال رقابتهای هاکی بین المللی جام فجر تبریز احیاء و با حضور تیمهای آسیایی برگزار خواهد شد.
وی افزود : مسابقات بین المللی هاکی جام فجر در تبریز سالهای گذشته برگزار میشد که با وقفه ای مواجه شده که در نظر داریم با حمایت سازمان ورزش شهرداری تبریز این مسابقات را با قدرت و با کیفیت بالا همانند رویدادهای مهم بین المللی دیگر برگزار کنیم.
اسبقیان در ادامه افزود : هاکی آذربایجانششرقی ظرفیتهای بسیاری در کشور دارد و این ظرفیت ها باید دوباره مهندسی شده و در کنار هم قرار گیرد و این توانایی در هیات هاکی استان با وجود مدیریت خوب و اعضاء آن وجود دارد.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی تصریح کرد : هاکی آذربایجانشرقی بایستی از ظرفیت سازمان ورزش شهرداری بهره گرفته و بتواند با اولویت قرار دادن مسائل فرهنگی و اخلاقی و سپس استعدادیابی در سالهای آینده دوران طلایی خود را آغاز کند.
وی تعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز ، شورای اسلامی کلان شهر تبریز و آموزش و پرورش استان ضامن حرکت رو به رشد ورزش استان در سالهای اخیر دانست و افزود : در کمتر استانی میتوان این تعامل سازنده و مناسب را دید که با یک هدف در راه تعالی ورزش استان وتبریز و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و شادابی و نشاط جامعه گام بر می دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :