هفته نخست مسابقات لیگ برتر تکواندو استان آذربایجان‌شرقی با حضور ۱۴ تیم در چهار رده سنی نونهالان‌، نوجوانان‌، جوانان و بزرگسالان در دو گروه هفت تیمی در سالن پور شریفی تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، جعفر رنجبرپور رئیس هیات تکواندو آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه هفته نخست مسابقات لیگ برتر تکواندو استان آذربایجان‌شرقی با حضور ۱۴ تیم در چهار رده سنی نونهالان‌، نوجوانان‌، جوانان و بزرگسالان در دو گروه ۷ تیمی در سالن پور شریفی تبریز برگزار شد، گفت: این مسابقات با عنوان «یادواره شهدای مدافع حرم » با حضور ۱۴ تیم و در دو گروه اولین هفته مسابقات خود را در سالن شهید پور‌شریفی تبریز آغاز کردند‌.

وی افزود: این مسابقات به مدت ۶ هفته ادامه خواهد داشت و از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود کرده و به صورت ضربدری مسابقه را ادامه داده تا قهرمان این دوره از رقابت‌های لیگ استانی مشخص شود.

رنجبرپور اضافه نمود‌: با توجه به درخواست‌های شهرستان‌های مختلف استان جهت میزبانی از این مسابقات‌، کمیته مسابقات لیگ تکواندو استان ضمن بازدید از امکانات شهرستان‌های متقاضی در صورت داشتن شرایط و امکانات آن شهرستان ادامه مسابقات در شهرستان‌های دیگر استان برگزار خواهد شد‌.

رئیس هیات تکواندو استان اظهار داشت‌: برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقات لیگ تکواندو در گروه دختران نیز انجام شده و ۶ تیم از استان آذربایجان‌شرقی و یک تیم مهمان از استان کردستان‌ اعلام آمادگی کردند که در اولین فرصت این مسابقات نیز شروع خواهد شد.

رنجبرپور هدف از برگزاری این مسابقات به صورت لیگ را شناسایی استعدادها و شناخت ترکیب اصلی  تیم استانی عنوان نمود و ‌از برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات لیگ برتر تکواندو در ۱۲ آذرماه خبر داد.

شاهین تبریز‌، فانوس سلامت تبریز‌، شهید افروزنده تبریز‌، کوثر سلماس‌(میهمان) ، عجب شیر‌، شبستر و گنجویان تبریز در گروه یک و تیم‌های تختی تبریز‌، انجمن خیریه مرندیان تهران‌، هیات ورزشی آموزش و پرورش‌، مراغه و بناب‌، صنایع لبنی آتالار سراب‌، منطقه آزاد ارس و میثاق تبریز تیم‌های حاضرر در مسابقات هستند که در‌ گروه دو به مدت ۶ هفته در شهرهای مختلف به مصاف هم خواهند رفت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :