به گزارش تبریزمن، علیرضا پژمان در خصوص کسب عنوان قهرمانی در مسابقات پیشکسوتان که توسط سازمان ورزش شهرداری تبریز برگزار شده بود گفت: به نظر من، مسابقات پیشکسوتان که توسط سازمان ورزش شهرداری تبریز برگزار شد، به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین حرکت در میان باشگاه های ورزشی تبریز به حساب می آید.

وی ادامه داد:به نوبه خود از تمامی عوامل شهرداری، سازمان ورزش به خصوص از دوستان عزیزم آقایان شهابی، محمد علی پور که زحمات زیادی برای این مسابقات کشیدند تشکر می کنم. این حرکت بزرگ باعث شد بازیکنان قدیمی فوتبال تبریز دور هم جمع شوند و دوباره همدیگر را ببینند.

دستیار جدید تونی اولیویرا افزود: با این حرکت رقابت های زمان گذشته دوباره زنده شد، و بازیکنان و جوان هایی که شناختی از بازیکنان و فوتبالیست های قدیم تبریز نداشتند شناخت پیدا کردند می توان گفت این حرکت ارزشمند از سوی باشگاه شهرداری دوران گذشته را زنده کرد.

وی در پایان اظهار داشت: امیدوارم این مسابقات تداوم داشته تا پیشکسوتان فوتبال از یاد ها نروند. در پایان از آقای سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری، شهردار و اعضاء محترم شورای اسلامی کلانشهر تبریز، هیئت فوتبال و تمام عزیزانی که برای فوتبال استان زحمت می کشند تشکر می کنم.

درادامه مسابقات فوتبال پیشکسوتان فوتبال، که با حساسیت سالهای دور و درخشان فوتبال تبریز در استادیوم اختصاصی سازمان ورزش شهرداری تبریز در حال برگزاریست ، سرانجام این بازی ها به روز پایانی رسید و دو تیم پیشکسوتان تراکتورسازی و شهرداری تبریز به مصاف هم رفتند که تیم تراکتورسازی توانست در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۳ پیروز میدان شود .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :