رستمی ها گفت: تیم ما نمایش خوبی داشت و با این برد موفق شدیم دوباره در بالای جدول قرار بگیریم.۳

به گزارش تبریزمن، مسلم رستمی ها بازیکن تیم فوتسال مس سونگون بعد از برد تیم آذرخش بندرعباس در گفت و گو با تبریزمن اظهارداشت: تیم آذرخش درست است که امسال به لیگ برتر آمده ولی از تیم های خوب لیگ هستند و با دوندگی و بازی خوبی که داشتند تیم ما را زیر فشار گذاشتند ولی تیم ما هم عملکرد خوبی داشت و مستحق کسب این برد بودیم.

وی افزود: نمایش خوبی داشتیم و با این برد موفق شدیم دوباره در بالای جدول قرار بگیریم و از تیم های مدعی لیگ عقب تر نمانیم که امیدوارم در بازی های بعد نیز روند خوب خود را ادامه دهیم.

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: همه تلاش خود را کردیم تا نتایج خوبی را کسب کند تا در انتهای فصل در یک مکان خوبی قرار بگیریم و یکی از اصلی ترین هدف ما هم کسب مقام قهرمانی است که با تلاشی که بازیکنان ما دارند دور از دسترس نیست.

وی تاکید کرد: بازی فوتسال قابل پیش بینی نیست و با توجه به نتایج بدست آمده تیم تاسیسات به روند برد های خود ادامه می دهد و یکی از اصلی ترین مدعیان و رقیبان ما است ولی ما با قدرت به کار خود ادامه خواهیم داد.

رستمی ها گفت: همه بازیکنان تیم مس خوب هستند و با گذشت زمان بهتر هم می شویم که امیدوارم در بازی های بعد نیز نتایج خوبی را کسب کنیم و با کسب برد دل هوادارانمان را شاد کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :