حسن صدقی نماینده فرماندار تبریز در حوزه انتخابیه مسجد آیت الله انگجی در گفتگو با تبریزمن، حضور مردم را بسیار قابل توجه  توصیف کرد و گفت:با توجه به مرکزیت این شعبه انتخابیه به غیر از مسوولان شهری و استانی، از هواداران هر جناح نیز به این شعبه مراجعه کرده و آرای خود را به صندوق ها ریختند.

تبریزمن، سرویس سیاسی:  صدقی تعداد برگه های رای مورد استفاده در این حوزه تا ساعت ۱۶ را حدود ۶۰۰ برگه دانست و افزود:در مساجد و مراکز بزرگ رای گیری، ۲ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است تا شهروندان به راحتی و در کمال آرامش به انجام فریضه ملی خود بپردازند و این شعبه نیز با صندوق های مجزا برای خواهران و برادران، به صیانت از آرای مردم پرداخت.

صدقی اضافه کرد:تاکنون مورد خاصی در زمینه تخلفات انتخاباتی در این حوزه انتخابیه مشاهده نشده است و امیدواریم شهروندان عزیز در اسرع وقت نسبت به انداختن رای خود اقدام نموده و این کار را به لحظات پایانی تایم رای گیری موکول نکنند.

وی در خاتمه از نحوه فعالیت غیرحرفه ای و شیطنت تعداد محدودی از عکاسان خبری رسانه ها در این شعبه انتقاد کرد و گفت:به تصویر کشیدن رای یک مقام مسوول در حین درج اسامی بر روی برگه، اقدامی ناشیانه و تخلفی آشکار است که جای تأمل دارد که با آن برخورد گردید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :