شهردار کلان شهر تبریز هم در جلسه علنی این هفته شورای شهر تبریز از عقب ماندگی این شهر در مقوله احداث مترو ابراز تاسف کرد و گفت:متروی تبریز قبل از بقیه کلان شهرها شروع شده بود اما اکنون عقب مانده است و واقعیت های این پروژه باید بر زبان ها جاری گردد تا همگان در احداث آن کوشش نمایند.

به گزارش تبریزمن، صادق نجفی افزود:لذا ورود اعضای شورا و پیگیری آنها در موضوع مترو، یاری گر شهرداری در امر تحقق خطوط این طرح ملی خواهد بود به طوری که مسوولان شهر مشهد هم اینگونه عمل کرده و با هماهنگی های به وجود آمده بین مسوولان شهری و استانی، موجب موفقیت در اجرای پروژه متروی این شهر شدند.

وی اضافه کرد:شهرداری تبریز در ۲ سال اخیر بدون احتساب هزینه های مربوط به تملک و احداث ایستگاه میدان ساعت، حدود ۹۰۰ میلیون تومان منابع مالی به این پروژه تزریق نموده است در حالی که در یک دهه اخیر تنها مبلغ ۲۱۸ میلیارد تومان اختصاص یافته بود.

شهردار تبریز در پایان اظهارات خود و در مقابل سخنان برخی از اعضای شورا که از وی در خصوص اعلام زمان واقعی اتمام مراحل ساخت ایستگاه میدان ساعت سوال کردند با خنده و به شوخی گفت:ما تلاش می کنیم این ایستگاه و فاز دوم خط یک به زودی به اتمام برسد که اگر اینگونه نشود مرا اعدام کنید


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :