مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت : مسیر سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران – آذربایجان نهایی شد.

به گزارش تبریزمن، جمشید نظمی در ادامه افزود : سی و یکمین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران – آذربایجان ۲۴ الی ۲۹ اردیبهشت ماه در مجموع ۱۰۰۴٫۶ در شش مرحله در مسیر استانهای آذربایجانغربی ، اردبیل و آذربایجانشرقی برگزار خواهد شد.

وی گفت : بر اساس برگزاری جلسات کمیته فنی و نشستهای متعدد مرحله اول در مسیر تبریز به ارومیه به مسافت ۱۶۲٫۴ کیلومتر ، مرحله دوم در مسیر ارومیه به منطقه ازاد تجاری ارس به مسافت ۲۰۹٫۴ کیلومتر ، مرحله سوم در مسیر منطقه ازاد تجاری ارس به تبریز به مسافت ۱۳۹٫۹ کیلومتر برگزار خواهد شد.

وی افزود : مرحله چهارم ۲۷ اردیبهشت تور سی و یکم مسیر تبریز به سرعین را به مسافت ۱۹۸٫۲ را رکاب می زنند و وارد استان اردبیل خواهند شد و در مرحله پنجم مسیر سرعین به پیست اسکی سهند به مسافت ۱۸۰٫۷ برگزار خواهد شد.
مدیر تور سی و یکم افزود : مرحله نهایی و ششم ۲۹ اردیبهشت در تبریز مقابل لاله پارک به مسافت ۱۱۴ کیلومتر برگزار خواهدشد.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: تمامی استانداردهای فنی و ایمنی یو سی آی در تور نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان رعایت خواهد شد.

وی افزود: با بکار گیری آخرین استانداردهای اتحادیه دوچرخه سواری، UCI در بخش رقابت های جاده ای و تور های نیمه حرفه ای در سی و امین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان شاهد حفظ جایگاه این تور از منظر نمایندگان در سال های آتی و حتی ارتقاء آن به سطح حرفه ای خواهیم بود.

نظمی افزود : موضوع اسکان رکابزنان و کادر فنی و اجرایی در بهترین شرایط ممکن در شهرها، امنیت بسیار بالای مسیر مسابقات توسط راهنمایی و رانندگی، حضور داوران مجرب اروپایی و خارجی در کنار داوران بین المللی ایرانی و هماهنگی تمامی ارگان ها و نهادهای هر سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل نوید برگزاری رقابتی در سطح بالا را می دهد.

اروین کیست ماکر از کشور هلند به عنوان کمیسر ارشد و اوله اولسن از کشور دانمارک به عنوان افسر آنتی دوپینگ برای حضور در سی و یکمین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان از سوی UCI طی نامه رسمی معرفی شده اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :