قسط اول قرارداد این فصل بازیکنان و کادر فنی تیم فوتسال مس سونگون پرداخت شد.به گزارش تبریزمن، قسط اول قرارداد بازیکنان مس پس از تمرین دیروز این تیم در رختکن به بازیکنان و اعضای کادر فنی در قالب چک پرداخت شد تا پیش از بازی حساس یکشنبه برابر ملی حفاری اهواز ، بازیکنان مس شارژ مالی شوند.

بنا بر اعلام مدیریت باشگاه ، پاداش برد ارزشمند این تیم برابر دبیری تبریز نیز به زودی به حساب بازیکنان و کادر فنی واریز خواهد شد.

کاروان تیم فوتسال مس سونگون برای رویارویی با شرکت ملی حفاری از هفته چهارم لیگ برتر فوتسال کشور صبح شنبه راهی اهواز می شود.

دیدار تیم های مس و حفاری اهواز در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور در شرایطی بعدازظهر یکشنبه آینده در اهواز برگزار خواهد شد که این دیدار به جهت رقابت نزدیک دو تیم در بالای جدول ، جدالی حساس و به تعبیری ۶ امتیازی محسوب می شود و برنده این دیدار می تواند امیدوار به تکیه بر رده دوم جدول باشد.

لیگ برتر فوتسال که بعد از یک وقفه ۱۶ روزه به خاطر جام باشگاه های آسیا دوباره از سر گرفته خواهد شد در هفته چهارم می تواند محل دیدارهای مهیج و خوبی باشد.

گفتنی است کاروان ۲۰ نفره تیم فوتسال مس سونگون صبح شنبه برای دیدار با حفاری ، تبریز را به مقصد اهواز ترک خواهد کرد.

نماینده مردم شریف تبریز ،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی عصر امروز به طور سر زده در تمرین ارتش لاله های نارنجی حاضر شد و از نزدیک نظاره گر تمرینات این تیم خوب فوتسال استان شد.

دکتر میر هادی قره سیدی نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو ظهر امروز و در خلال تمرین امروز تیم فوتسال مس سونگون با حضور در سالن شهید پورشریفی از نزدیک با مدیرعامل این باشگاه ، سرمربی ، سرپرست ، مدیران فنی و ستادی و نیز بازیکنان این تیم دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار مهندس نجفی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون با قدردانی از توجه و حمایت های جدی دکتر قره سیدی از ورزش آذربایجان ، حضور وی در تمرین تیمش را مایه قوت قلب و انگیزه بیشتر بازیکنان مس دانست.

به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون حسین شیخ الاسلامی مدیر تیم فوتسال مس سونگون نیز در این دیدار حضور نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در تمرین این تیم را اتفاقی مبارک و خوب در راستای انگیزه بازیکنان و کادرفنی دانست و ابراز امیدواری کرد این حضور در آستانه دیدار حساس تیم های مس سونگون و حفاری اهواز زمینه ساز موفقیت ارتش لاله های نارنجی در دیدار پیش رو باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :