تیم های مس سونگون و دبیری تبریز دو مدعی جدی قهرمانی رقابت های این فصل لیگ برتر فوتسال ، به فاصله کم تر از ۱۰ روز از دربی حساس فوتسال آذربایجان در هفته سوم بار  دیگر و این بار در یک دیدار دوستانه ،رو در روی هم قرار می گیرند تا برگزارکننده یک بازی خوب و جدی باشند.

به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون دو تیم خوب فوتسال تبریز و آذربایجان که رقابتی نزدیک و تنگاتنگ در جدول رده بندی لیگ برتر امسال برای تصاحب عنوان قهرمانی دارند در شرایطی ظهر امروز در سالن پورشریفی و در یک دیدار تدارکاتی و دوستانه برابر همدیگر صف آرایی می کنند که دیدار قبلی این دو تیم در هفته سوم لیگ برتر فوتسال ۱۰ روز قبل با نتیجه ۳ بر ۱ به سود ارتش لاله های نارنجی به پایان رسید و تماشاگران حاضر در سالن شهید پورشریفی تبریز در روز ۳ مردادماه نظاره گر یک بازی سراسر هجومی ، پرهیجان و خوب از دو تیم بودند.

این دیدار دوستانه و تدارکاتی به درخواست علی افضل سرمربی تیم مس و به منظور مجک جدی تیمش در تعطیلات لیگ تدارک دیده شده است.

گفتنی است این دیدار از ساعت ۱۵/۳۰ دقیقه ظهر امروز در سالن علوم پزشکی تبریز ، سالن اختصاصی تیم فوتسال دبیری برگزار خواهد شد.

خاطرنشان می شود دو تیم فوتسال دبیری تبریز و مس سونگون در حال حاضر از مجموع ۳ دیدار برگزار کرده ، هر دو با ۶ امتیاز و به دلیل تفاضل گل به ترتیب در رده های چهارم و پنجم جدول قرار دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :