دیدار حساس و تماشایی یاسین پیشرو قم و مس سونگون با حواشی بسیاری همراه بود. این حواشی را در ادامه بخوانید.

دیدار حساس و نفس گیر دو تیم یاسین پیشرو و مس سونگون در حالی از ساعت ۱۶ در ورزشگاه حیدریان قم آغاز شد که مسی ها برای برد و قهرمانی احتمالی به این شهر آمده بودند و شاگردان غیاثی هم در اندیشه تثبیت جایگاه پنجمی و ارائه فوتسالی پاک با تمام قوا آماده این جدال حساس بودند.

حواشی بازی:

جایگاه v-vip ورزشگاه روزی شلوغی را در خود می دید و رضا افتخاری ریس کمیته فوتسال، رحمانی مدیرعامل یاسین پیشرو، عروجی بازیکن قمی تاسیسات  در آن حضور داشتند.

ظرفیت ورزشگاه تکمیل شده و بیش از ۲۰۰۰ تماشاگر داخل سالن بودند.

هواداران بارها و بارها به تشویق عروجی ملی پوش قمی خود پرداختند و خواهان بازگشت وی به فوتسال این شهر شدند.

افضل مثل همیشه با گرمکن چلسی حاضر روی نیمکت نشته بود.

عروجی گزارش لحظه به لحظه بازی را به هم تیمی هایش در تهران میداد.در ابتدای بازی عروجی بهمراه یکی از دوستان شمسایی روی سکو نشسته بود که بعدا به دعوت رحمانی به vip رفت.

با سوت شروع داور، بازیکنان مس سونگون بازی هجومی را دستور کار خود قرار دادند که قمی ها روی ضد حملات در  همان ابتدا بازی صاحب چند موقعیت خطرناک با بی دقتی و عکس العمل های خوب صمیمی به هدر رفت.

بازی تا ثانیه های پایانی نیمه نخست بدون گل بود تا اینکه حسین طیبی روی غفلت مدافعان حریف دروازه تیم میزبان را باز کرد. نیمه نخست یک بر صفر به سود تیم میهمان به پایان رسید.

هنوز ثانیه هایی از شروع نیمه دوم بازی سپری نشده بود که عزتی با یک فرار عالی و دریبل عظیمی گل دوم تیم مس را هم وارد دروازه حریف کرد تا تبریزی ها غرق در شادی شوند. اما بعد از این گل به یکباره جو ورزشگاه عوض شد و تمامی تماشاگران ایستاده به تشویق تیم خود پرداختند که در سال های اخیر بی سابقه بود.

این فشار هواداران بازیکنان را رو به جلو خواند تا بالاخره محمد وزیر زاده از روی نقطه پنالتی که روی کاپیتان قاسمی اتفاق افتاده بود قفل دروازه صمیمی را باز کرد.

روی صحنه پنالتی کادر فنی مس به شدت معترض بود که فرخ شهرآرا مربی مس بخاطر همین اعتراضات از روی نیمکت اخراج شد.

ناظر داوری بازی نیز از تصمیم عجیب داور در اعلام صحنه پنالتی متعجب شد!!

در حالی که بازی در جریان بود یکدفعه اسکوربورد ورزشگاه زمان باقی مانده را ۱۹:۴۵ ثانیه نشان داد که بخاطر همین موضوع بازی متوقف شد.ناظر بازی رو به افتخاری اعلام کرد که ۱۱ دقیقه مانده از زمان بازی باقی مانده ولی به یکباره مسولئن تصمیم گرفتند از لحظه ۱۲:۴۷ بازی را ادامه دهند.

بعد از این گل فشار هوادارن و بازیکنان قمی به اوج خود رسید و صدرنشین لیگ نا خواسته به دفاع مطلق پرداخت تا روی یک ضربه کرنر سعید قاسمی کاپیتان تیم یاسین پیشرو با ضربه ای دیدنی و روی هوا از پشت محوطه جریمه بازی را به تساوی بکشد.

بعد از گل تیم مس روی به بازی احساسی و حمله بی مهابا آورد که عظیمی با عکس العمل های خوب مانع از گلزنی حریف شد.

اما این حملات، ضد حملاتی خطرناک را نصیب قمی ها می کرد که با بی دقتی چندین موقعیت خوب از دست رفت، اما بالاخره با ضربه ایلانلو یاسین پیشرو بازی باخته را با برد عوض کرد تا ورزشگاه به یکباره غرق در شادی شود.

افضل بعد از این گل روی به پاور پلی آورد و خیلی زود توسط جابری به گل رسید و در نهایت مس نتوانست میزبان خود را شکست دهد و بازی با تساوی سه بر سه به اتمام رسید.

بعد از اتمام بازی بازیکنان مس بهت زده روی نیمکت باقی ماندند و حتی اشک های طیبی شکار دوربین عکاسان شد.

افتخاری هم از اتفاقات پایان بازی در امان نماند و عوامل تیم مس به او هم اعتراض می کردند.

همچنین مسی ها از قمی ها هم شاکی بودند و اتهام دوستی با شمسایی و تاسیسات را به آنان زدند و می گفتند: اینجا قم نیست؛ اینجا تهرانه!

افضل نیز در پایان بازی خطاب به رحمانی مدیرعامل یاسین پیشرو گفت: بازی جوانمردانه مبارکتان!

با وجود ناراحتی مسی ها، بازار عکس یادگاری و تقضای گرفتن پیراهن از بازیکنان مس داغ بود.

هواداران قمی در انتهای بازی با شعار «تاسیسات قهرمانی مبارکت» از ورزشگاه خارج شدند. آن ها در جریان بازی نیز با تشویق تاسیسات دریایی و همچنین روحیه دادن به تیمشان و حضور عروجی بازیکن تاسیسات در جایگاه، سالن حیدریان قم را تبدیل به سالن هدنبال سئول تهران کردند!

جابری زننده گل سوم مس به علت مصدومیت با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

یاسین پیشرو علی رغم گرفتن یک امتیاز این بازی به رتبه ششم جدول رده بندی سقوط کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :