سرمربی بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت: سه بازی اول لیگ برای ما مثل بازی‌های تدارکاتی محسوب می‌شود و هر نتیجه‌ی را کسب کنیم به این بازی‌ها به چشم بازی تدارکاتی نگاه می‌کنیم تا حضور خوبی در جام باشگاه‌های آسیا داشته باشیم

به گزارش تبریزمن، وحید شمسایی سرمربی بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی بعد از شکست تیم مس سونگون در تبریز در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت: بازی سختی را داشتیم و با توجه به این‌که تیم مس سونگون هم از تیم های مدعی لیگ است و بازی در تبریز همیشه برای تیم ها سخت بوده ما هم شرایط سختی را داشتیم ولی درنهایت موفق شدیم تساوی را با برد عوض کنیم و برنده بازی باشیم.

وی افزود: تیم ما هنوز به آمادگی کامل نرسیده است و در مرحله بدنسازی هستیم تا حضور خوبی در لیگ و جام باشگاه‌های آسیا داشته باشیم که در بازی‌های بعد نیز امیدوارم نتیجه خوبی را کسب کنیم و برنده زمین باشیم.

سرمربی تیم تأسیسات دریایی تصریح کرد:هنوز راه بسیار زیادی را داریم ولی در روز اول لیگ بردن تیم مدعی مس سونگون نتیجه بسیار خوبی است و سه امتیاز خوبی را از بازی اول خودمان در لیگ بدست آوردیم.

DSC_0187

وی گفت: سه بازی اول لیگ برای ما مثل بازی های تدارکاتی محسوب می‌شود و هر نتیجه‌ی را کسب کنیم به این بازی‌ها به چشم بازی تدارکاتی نگاه می‌کنیم تا حضور خوبی در جام باشگاه‌های آسیا داشته باشیم.

شمسایی خاطرنشان کرد:ما برنامه‌ریزی اصلی خود را برای جام باشگاه‌های آسیا داریم و همه از ما جام می‌خواهند که امیدوارم با کمک خداوند امسال تیم تأسیسات قهرمان آسیا شود.

وی در مورد  داوری گفت: داوری امروز عالی بود و این داور از بهترین داوران لیگ است ولی در برخی از صحنه‌ها اشتباه داشت که شاید به ضرر تیم ما بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :