به گزارش تبریزمن، دو تیم مس سونگون و شرکت حفاری روز یکشنبه ۱۸ مرداد از سری رقابت های هفته چهارم مسابقات لیگ برتر در حالی به مصاف هم خواهند رفت که موقعیت دو تیم در جدول رده بندی باعث شده این دیدار برای هر دو طرف ۶ امتیازی تلقی شود.

مس سونگون که در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور به عنوان پدیده رقابت های لیگ معرفی شده و پایان نیز در رده ی سوم جدول رده بندی قرار گرفت، بار دیگر در فصل نقل و انتقالات و پیش فصل خود نشان داد که آماده است برای کسب عنوان قهرمانی در فصل جدید با بزرگانی چون تاسیسات دریایی به رقابت پردازد.

این تقابل بین مس و شرکت حفاری به جهت رتبه جدولی و فاصله امتیازی دو تیم ، دیداری حساس و سرنوشت ساز برای رقبای بالانشین محسوب می شود. در حال حاضر و در جدول رده بندی لیگ تا پایان هفته سوم، تیم تأسیسات دریایی با ۹ امتیاز صدرنشین است و ملی حفاری اهواز با ۷ امتیاز رده دوم را در اختیار دارد،  مس سونگون نیز پس از دبیری با ۶ امتیاز و  تنها به دلیل تفاضل گل کم تر در رده پنجم ایستاده و دیدار این هفته اش برابر ملی حفاری می تواند معادلات رتبه دوم را بر هم بزند.

این دیدار از جهتی دیگر نیز برای مسی ها حائز اهمیت است؛ چراکه در دو دیدار رفت و برگشت فصل قبل، مس سونگون از کسب پیروزی برابر حریف اهوازی خود باز مانده و سال گذشته ملی حفاری اهواز در بدترین موقع از فصل با تحمیل شکست ۵ بر ۲ در اهواز به ارتش لاله های نارنجی ، نقش بیشتری در دور شدن مسی ها از شانس قهرمانی داشتند ؛ هر چند در هفته های پایانی لیگ گذشته که دو تیم رقابتی شانه به شانه برای تصاحب عنوان سومی لیگ داشتند، این تیم مس بود که با برتری برابر ماهان تندیس قم در هفته پایانی ، سند جایگاه سوم جدول را به نام خود زد و حفاری اهواز چهارم شد.

از دیگر جذابیت های دیدار این هفته مس و ملی حفاری اهواز، حضور علی رضا صمیمی دروزاه بان ملی پوش مس و سنگربان فصل قبل حفاری درون دروازه ارتش لاله های نارنجی است که در ۵ سال گذشته از دروازه اهوازی ها حراست کرده است.

با این اوصاف دیدار یکشنبه دو تیم مدعی حفاری و مس بی تردید جدالی حساس و مهم خواهدبود، جدالی ۶ امتیازی میان تیم های بالانشین جدول رده بندی لیگ.

w4_y94_futsal_messongon


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :