تیم مس سونگون در خانه با تساوی ۲ بر ۲ مقابل فرش آرا متوقف شد.

به گزارش تبریزمن، هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور امروز (سه شنبه) با برگزارى چند دیدار در شهرهای مختلف پیگیرى شد که در یکى از این دیدارها تیم فوتسال مس سونگون در خانه به مصاف تیم فرش آرای مشهد رفته و در نهایت با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ از مقابل این تیم متوقف شد.

در این دیدار که از ساعت ۱۸ در سالن شهید پورشریفى تبریز آغاز شده بود، تیم میهمان کار را بهتر آغاز کرد و توانست در همان دقایق نخست گل پیروزى را به ثمر برساند.

برترى فرش آرا دوام چندانی نداشت و لاله‌های نارنجى فوتسال ایران خیلی زود توانستند گل تساوى را توسط مهرداد جابرى به ثمر برسانند.

پس از این گل، شاگردان علیرضا افضل در تیم مس سونگون به شمار حملات خود افزودند و فرصت‌های خیلى خوبى را بر روى دروازه حریف ایجاد کردند.

بازیکنان تیم فرش آرا که دل به ضدحملات بسته بودند، در دقایق پایانى نیمه دوم توانستند گل دوم خود را نیز به ثمر برسانند و با نتیجه ۲ بر یک از حریف خود پیش بى افتند.

لاله‌های نارنجى فوتسال ایران که پیش از دریافت گل ۷ بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآورده بودند، در فاصله تنها ۵۰ ثانیه مانده به پایان بازى، گل تساوی بخش خود را وارد دروازه فرش آرا کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :