همزمان با روزهای حساس مس سونگون در هفته های نهایی لیگ برتر فوتسال و با توجه به مبارزه این تیم برای کسب جام قهرمانی لیگ برتر از سونگون خبر میرسد که بخری جریانها و افراد بخاطر مسائل سیاسی و اهداف انتخاباتی خود بدنبال ایجاد شوک منفی در این تیم و تغییر مدیریت باشگاه هستند تا قهرمانی لیگ برتر را به هر نحوی که شده از استان بگیرند.

به گزارش تبریزمن، بعد از شروع قدرتمندانه لیگ برتر فوتسال از سوی تیم مس سونگون آذربایجان که تا بدین جای لیگ یکی از مدعیان اصلی قهرمانی بوده همه فکر میکردند امسال دومین قهرمانی فوتسال تبریز و آذربایجان در لیگ برتر دوباره تکرار خواهدشد.موضوعی که بعد از نیم فصل جدی تر د و این روزها رده های دوم و سوم جدول لیگ در دست تیم های استان است و مس سونگون هم دوشادوش تیم صدرجدولی پیش میرود.

مس سونگون که امروز هم توانست در تبریز میهمان خود را با برد بدرقه کند و شانس قهرمانی خود را بیشتر از قبل کند.فوتسال آذربایجان که امسال تصمیم گرفته که قهرمانی لیگرا برای دومین بار از طریق مس سونگون یا دبیری دوباره به تبریز بیاورد روزهای خوشی در لیگ دارد ولی خبری که امروز شنیده شده نگرانیهای جدیدی را برای جامعه ورزش استان بوجود آورده است.

طبق آخرین اخبار موثق از باشگاه مس سونگون شنیده شده است که با وجود نتایج خوب این تیم در لیگ فوتسال در اقدامی جالب از سوی مسئولین صنایع ملی مس و برخی جریانهای سیاسی قرار است فردا در سونگون مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل این باشگاه برگزار شود.

اینکه چرا در حالیکه تنها ۶ یا ۷ بازی تا انتهای لیگ و قهرمانی مسی ها در فوتسال باقی مانده چه کسانی و با چه استدلالی میخواهند تغییرات مدیریتی را در این باشگاه انجام دهند.

انتخاب اینکه چه کسی مدیرعامل مس سونگون باشدحق مسئولین باشگاه مس وصنایع ملی مس هست ولی چرا و با فشار چه کسانی تیمی که در کورس نهایی قهرمانی قرار دارد در دو ماه اخر لیگ باید شاهد تغییرات مدیریتی و از بین رفتن تمرکز تیم باشد.مگر نه اینکه مسئولین محترم میتوانند این تغییرات را دو ماه بعد و بعد از کسب جام قهرمانی انجام دهند.

کاش استاندار محترم آذربایجانشرقی به شخصه به همراه نمایندگان مجلس و مسئولین ورزشی استان وارد گود شده و مانع از این تغییر نابجا در روزهای حساس پیش روی تیم مس سونگون شوند.اینکه برخی جریانهای سیاسی در ورزقان و سونگون بدنبال اهداف انتخابی خود هستند دلیلی نمیشود که دومین قهرمانی فوتسال آذربایجان از دست برود و از مسئولین استانی انتظار میورد هرچه سریع تر مانع از موضوع شوند.

بدترین جای ماجرا وقتی به چشم می آید که هواداران فوتبال آذربایجان سال گذشته بخاطر بی تدبیری برخی افراد قهرمانی لیگ برتر فوتبال را در تبریز از دست دادند و بنظر می آید که برخی دست های پشت پرده بخاطر اهداف سیاسی و انتخاباتی خود میخواهند قهرمانی امسال فوتسال را هم از آذربایجان بگیرند.

آخرین اخبار موثق نشان میدهد که فردا قرار است در سونگون مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل برای تیمی که در حساس ترین شرایط قهرمانی قرار دارد گرفته شود تا آقایان در کمال خوشی و آرامش دومین جام قهرمانی فوتسال آذربایجان را بخاطر امیال شخصی از هواداران پرشور فوتبال و فوتسال استان بگیرند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :