سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: اصلاً بازی خوبی را نمایش ندادیم و تیم حریف خیلی بهتر از تیم ما بازی کرد و موفق هم شد مزد بازی خوب خود را هم بگیرد.

به گزارش تبریزمن ، جواد اصغری مقدم سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز بعد از شکست این تیم مقابل مس سونگون در گفت‌وگو با تبریز من مورد بازی اظهار داشت: اصلا بازی خوبی را نمایش ندادیم و تیم حریف خیلی بهتر از تیم ما بازی کرد و موفق هم شد مزد بازی خوب خود را هم بگیرد.

وی افزود: بازیکنان تیم ما شرایط خوبی را نداشتند و از بازی آن‌ها رضایت ندارم و می‌توانستند خیلی بهتر از این باشند که تیم مس هم بسیار عملکرد خوبی داشت و مستحق این برتری بود.

سرمربی تیم دبیری تبریز گفت: بازی دربی همیشه شرایط سختی را دارد و بازیکنان تیم ما هم یک مقدار تحت شرایط این مورد بودند و اصلاً مثل بازی‌های قبل نبودند.

وی تصریح کرد: داوری بازی شرایط خوبی را داشت و هیچ مشکل خاصی را نداشت و همه‌چیز بسیار خوب بود.

اصغری مقدم در مورد نبود بازیکنان غایب تیم دبیری و خودش در مقابل مس گفت: با بدشانسی که داشتیم بهروز جعفری در بازی اول مصدوم شد و در بازی گذشته هم من به دلیل اخراج در مقابل مس نتوانستم بازی کنم که این مشکلات در باخت تیم ما بسیار تأثیرگذار بود .

وی تأکید کرد : ما تلاش خواهیم کرد با بررسی نقاط ضعف و قوت خود شرایط خود را بهتر از این کنیم و بتوانیم این نتیجه را در بازی‌های آینده جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتسال دبیری گفت:  پتانسیل تیم ما خیلی بیشتر از این است و مقابل مس بازی همیشگی خود را نتوانستیم نمایش دهیم که امیدوارم در بازی‌های بعد لیگ و در فرصتی هم که داریم هفته‌های بعد بهتر از این باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :