دروازه بان تیم مس سونگون و ملی پوش فوتسال کشورمان گفت: مس سونگون می تواند امسال قهرمان لیگ برتر فوتسال شود.

علیرضا صمیمی بعداز دیدار تدارکاتی دو تیم مس سونگون و مقاومت کرج که با برتری قاطع تیم مس به پایان رسید، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، افزود: این بازی اولین دیداری بود که کل تیم دور هم جمع شده بود و به دلیل کمبود هماهنگی، کمی برایمان سخت بود. دو بازیکن برزیلی و دو خرید جدید، میثم خیام و علی ابراهیمی برای اولین بار در تیم بازی کردند و هماهنگی‌شان با تیم کم بود.

وی سپس افزود: تیم مقاومت تیم خوبی بود و توانستیم تاکتیک‌هایمان را مرور کنیم و این دیدار باعث شد کمی از لحاظ هماهنگی تیمی پیشرفت کنیم.

DSC_0225

صمیمی سپس ادامه داد: بله، خدارا شکر، ما هنوز ۱۰۰ درصد آماده نیستیم، تقریبا ۱۰ روز دیگربرای آمادگی ۱۰۰%زمان داریم و انشالله در این مدت با برنامه ریزی و مرور تاکتیکی با شروع محکم و توکل برخدا بتوانیم قهرمان لیگ شویم.

ملی پوش تیم مس سونگون درخصوص وضعیت سایر دروازه‌بانان تیمش گفت: همه دروازه‌بانها خوب هستند، به جز من، دو دروازه‌بان جوان و یک دروازه‌بان از رده سنی امید داریم که انشالله هر ۴ نفر بتوانیم برای تیم مفید واقع شویم و بتوانیم همچون سال قبل، کمترین میزان گل خورده را در لیگ داشته باشیم. حدود دوازده روز است که بدنساز به تیم اضافه شده است و تمامی دروازه‌بان ها شرایط بدنی مطلوبی را داریم.

صمیمی در خصوص وضعیت کلی تیم مس نیز به خبرنگار تبریزمن اظهار داشت: خدارو شکرهمه چیز خوب است، مشکل جزئی بالاخره در هر تیم ورزشی وجود دارد ولی کسی موفق است که بتواند با مشکلات پیشرو کنار بیاید و مسئولان باشگاه واقعا زحمت می‌کشند. مدیران صنایع مس و سایر مدیران تلاش خود را به نحو احسنت انجام می‌دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :