لاله های نارنجی که فصل گذشته در آستانه قهرمانی لیگ برتر قرار داشتند، این روز ها حال و روز خوشی ندارند و در بلاتکلیفی نسبی به سر می برند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم مس سونگون ورزقان و فرش آرای مشهد از ساعت ۱۸:۰۰ امروز از سری رقابت های هفته چهارم مسابقات لیگ برتر در سالن پورشریفی شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

مسی ها که طی چند فصل گذشته پدیده رقابت های لیگ برتر بودند و فصل گذشته در آستانه قهرمانی بودند، در حال حاضر روز های خوبی را سپری نمی کنند.

از یک جهت، در سه هفته گذشته مس تنها یک امتیاز بدست آورده – البته باید توجه کرد که یک بازی این تیم لغو شده – و در رتبه دهم جدول رده بندی جای گرفته است.

این تیم در هفته اول و در دربی حساس آذربایجان مقابل دبیری تبریز، با نتیجه دو بر یک مغلوب شد، در هفته دوم بازی ای انجام نداد و در هفته سوم مقابل شهرداری ساوه در دیداری خارج از خانه به تساوی یک بر یک رسید.

از جهت دیگر بحث تغییر مدیرعامل باشگاه برخی حواشی را برای تیم ایجاد کرد و هم اکنون نیز موضوع جدیدی مبنی بر واگذاری تیم فوتسال به شهرداری تبریز مطرح شده است.

DSC_1002

این روزها مدیرعامل تهرانی تیم دفتر باشگاه را به شهر ورزقان انتقال داده که دلیل آن نامشخص است، از طرف دیگر نیز وعده وعید هایی که برای پرداخت ۳۰ درصد از قراردادها و نیز مطالبات فصل گذشته داده شده بود، در همان حد باقی مانده اند.

شنیده‌ها حاکی است با وجود حفظ ظاهر از سوی مدیران مس، این باشگاه در نهایت در مدت یک ماهه تعطیلات لیگ‌برتر به شهرداری تبریز بازخواهد گشت که طی آن اختلافات در چگونگی پرداخت هزینه قراردادها و سایر مطالبات میان مدیران دو مجموعه به سرانجام خواهد رسید.

در سمت مقابل تیم فرش آرا برای جدال با مس سونگون در شرایطی به تبریز می‌آید که در سه بازی ابتدایی خود فراتر از انتظار ظاهر شده و توانست ۷ امتیاز را کسب کند.

نماینده مشهد هم اکنون در رده دوم جدول قرار دارد و با توجه به اینکه در دیدار گیتی پسند و دبیری احتمال توقف تیم صدرنشین وجود دارد، این تیم تلاش می‌کند تا ضمن ادامه دادن به شروع خوبش، خود را به صدر جدول نیز برساند که این امر لازمه پیروزی در دیدار فردا خواهد بود.

لازم به ذکر است پس از انجام مسابقات این هفته، لیگ برتر فوتسال به دلیل برگزاری جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا تا ۲۸ مهر تعطیل خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :