شاگردان علی افضل عصر امروز باختی ناباورانه را در مقابل تیم ته جدولی منصوری تجربه کردند تا شانس قهرمانی خود در نیم فصل را تا حد زیادی کاهش دهند.

به گزارش تبریزمن، دو تیم شهید منصوری قرچک و مس سونگون ورزقان از ساعت ۱۷:۰۰ امروز چهارشنبه از سری رقابت های هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۴ بر ۳ به سود میزبان خاتمه یافت.

شاگردان علی افضل که با توجه به نزدیک شدن اختلاف امتیازیشان با تیم تاسیسات صدرنشین، امید های زیادی برای کسب امتیازات کامل سه بازی باقی مانده و قهرمانی در رقابت های نیم فصل لیگ برتر داشتند، در حالی به مصاف شهید منصوری رفتند که روی کاغذ، به راحتی توان کسب سه امتیاز این دیدار را داشتند.

با این حال بازی در خارج از خانه و اخراج حسین زاده باعث شد تا فشار مضاعفی روی این تیم بوجود آمده و ارتش لاله های نارنجی این بار به عنوان تیم بازنده از سالن مسابقه خارج شوند.

نصیری به همراه طاهری( بار۲) و کاظمی زننده ۴ گل شهید منصوری در این دیدار بودند. در سمت مقابل نیز بلو مهاجم گلزن برزیلی، رستمی ها و کیایی ( گل بخودی ) زننده سه گل شاگردان علی افضل در این دیدار بودند.

به این ترتیب مس سونگون همچنان ۲۲ امتیازی باقی ماند اما جبران اختلاف ۴ امتیازی با تاسیسات قدرتمند تا پایان نیم فصل، کار دشواری به نظر می رسد. هفته آینده لاله های نارنجی میزبان دیگر تیم قدرتمند امسال لیگ برتر، یاسین پیشرو قم خواهند بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :