فرماندار تبریز تاکید کرد: مشارکت حداکثری، نشانگر قدرت بین‎المللی ایران است.

به گزارش تبریزمن، رحیم شهرتی‎فر در گفت‎وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‎شرقی، با بیان این مطلب اظهار کرد: در حالی که کم‎تر از یک روز به  برگزاری انتخابات مانده است و از همان روزهای آغازین نیز جو انتخاباتی مناسبی بر کشور و به خصوص تبریز حاکم بوده و انتخابات تبدیل به سخن روز مردم در کشور شده است.

 وی افزود: هواداران نیز تاکنون بی هیچ اصطکاکی و در کمال آرامش به حمایت از نامزدهای مورد حمایت خود پرداخته‎اند و مردم مصرانه منتظر شرکت در انتخابات هستند.

 وی تصریح کرد: مشارکت حداکثری از دو مزیت خارجی و داخلی برخوردار است که مزیت خارجی آن بر قدرت ملی ایران در سطح بین‎المللی اشاره دارد و مزیت داخلی نیز به کار با روحیه و قدرت بیشتری اشاره دارد.

فرماندار تبریز بیان کرد: افراد با رای خود رئیس جمهور و اعضای شورای شهر را انتخاب می‎کنند و افراد منتخب نیز باید با روحیه و قدرت مضاعفی به وظیفه‎ی خود عمل کنند.

وی با اشاره به تعداد واجدین شرایط رای در شهرستان تبریز گفت: یک میلیون و ۳۲۷ هزار و ۷۰۰ نفر واجد شرایط رای در شهرستان تبریز جود دارند و همچنین ۷۳۰ شعبه‎ی اخذ رای نیز پیش‎بینی شده که از این تعداد ۱۱ صندوق سیار شهری و هشت صندوق نیز سیار روستایی است.

شهرتی‌فر عنوان کرد: در هر شعبه‎ی اخذ رای نیز حدود ۲۰ نفر عوامل اجرایی مستقر خواهند بود که شامل تمامی عوامل اجرایی اعم از عوامل تامین کنندگان امنیت و نیروی انتظامی، هیات نظارت بر انتخابات شهر و روستا، نمایندگان فرماندارها و بخشدارها، نمایندگان هیأت بازرسی وزارت کشور و … است که در مجموع حدود ۲۰ نفر در هر شعبه مستقر خواهند شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :