به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا بعداز ظهر دوشنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان به خبرنگاران گفت: ذوب آهن تیم خوبی است که در بازی های خارج از خانه خود خیلی خوب کار می کند و باید ما فردا برای این تیم دردسرساز شویم و بتوانیم خوب کار کنیم.

وی با بیان اینکه ذوب آهن در این هفته های اخیر در خارج از خانه خیلی خطرناک ظاهر شده است، ابراز داشت: همه بازی هایی که پیش رو داریم مهم و حساس هستند که باید فردا نیز برابر تیم خوب ذوب آهن پیروز شویم.

تونی اولیویرا با تاکید بر اینکه ذوب آهن سازماندهی دفاعی خوبی دارد، افزود: آنها به سرعت و به خوبی از خط دفاع به خط حمله منتقل می شوند و ما برای بازی این تیم برنامه های خاصی داریم.

وی در مورد سخنانش مبنی بر عدم آرامش در تیم تراکتورسازی گفت: بعد از ۲ بردی که در هفته‌های گذشته کسب کردیم باید آرامش و شادی به تیم ما بر می‌گشت اما متأسفانه این اتفاق رخ نداده است؛ تقریباً یک ماه پیش عباسی مدیرعامل باشگاه از ما درخواست کرد که برای حل مشکلات مالی تیم فرصتی یک ماهه را به او بدهیم اما در حال حاضر و با اتمام این زمان مشکلات مالی همچنان پابرجا بوده و پولی به بازیکنانم داده نشده است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در عدم تمدید قرارداد سعید آقایی بیان کرد: من نمی توانم یک سری مسایل را مطرح کنم زیرا با روح و روان انسان بازی می‌شود. اگر من برخی از موضوعات را می‌دانستم شاید شرایط مان بهتر می شد. با این وضعیت سعی می‌کنیم که فردا سعید جزو ۱۸ بازیکن ما باشد.

اولیویرا در خصوص حضورش در مراسمات عزاداری سید و سالار شهیدان گفت : من در هر کجا کار کرده ام به اعتقادات و علایق مردم آنجا احترام گذاشته ام و حضورم در مراسمات عزاداری در جهت ارزش نهادن به اعتقادات مردم ایران بود .

وی در خصوص محرومین و مصدومین خود برای دیدار مقابل ذوب آهن گفت : محمد پوررحمت الله را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم و سامان نریمان جهان نیز مصدومیت کوچکی برای این بازی دارد .ولی خوشبختانه محرومی برای این بازی نداریم .

تونی اولیویرا سپس در خصوص اتمام سربازی تعدادی از بازیکنان تیمش نیز گفت: تا یک ماه دیگر مدت سربازی چند بازیکن تیمم تمام می شود و آنها به تیم هایشان باز می گردند که باید در این خصوص جلسه ای با هیئت مدیره برگزار کنیم و مسائل را مطرح و برای آنها راه حل پیدا کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :