بازیکن جدید تراکتورسازی گفت : مشکل ورزشگاه یادگار امام، تاثیر زیادی روی بازی ما خواهد داشت و ما با این شرایط از مهم ترین سرمایه‌مان یعنی هواداران محروم خواهیم شد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: محمد نوری در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، گفت : تراکتورسازی امسال جزو بهترین تیم هاست و مدعی اصلی قهرمانی میتواند باشد. اگرچه تیم های دیگری مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان و ذوب‌آهن نیز عملکرد خوبی در فصل نقل و انتقالات داشته اند و پیش بینی میکنم امسال، فصل سنگین و جذابی را در لیگ داشته باشیم.

نوری در ادامه در مورد آمادگی خودش گفت : خداروشکر آمادگی خوبی دارم و روز به روز شرایطم بهتر میشود. پس از یک سال حضور در فوتبال قطر به ایران بازگشتم. همانطور که می‌دانید سرعت فوتبال قطر نسبت به ایران پایین تر است.

محمد نوری (2)

کاپیتان سابق پرسپولیس، در پاسخ به این سول که آیا حضور در لیگ قطر باعث افت فوتبالتان شده گفت : نه. چون تعداد تیم در لیگ قطر کمتر است لیگشان یک ماه و نیم زودتر از ایران به پایان رسید و استراحت من در این مدت بیشتر بوده. در تراکتور تمرینات پر فشاری را می‌گذرانم و خودم را به شرایط مطلوب خواهم رساند.

شماره ۱۴ تراکتور در مورد وضعیت ورزشگاه یادگار امام و میزبانی تراکتور، مثل بقیه ناراضی بود و عنوان کرد که تراکتورسازی، پشتوانه‌اش هوادارانش هستند و من در زمانی که در پرسپولیس بودم، همیشه بازی در تبریز برایمان سخت بود. من فکر میکنم این عامل، یک نقطه ضعف برایمان در این فصل باشد که در دو، سه هفته‌ی اول نمیتوانیم از حضور پرشور هوادارانمان بهره مند شویم و روی روند بازی ما تاثیر منفی خواهد گذاشت.

نوری در مقایسه‌ی دربی تبریز و تهران گفت : من تجربه‌ی حضور در دربی تبریز را نداشتم ولی دربی تهران واقعا سخت و پرفشار بود.

نوری در ادامه در مورد پیشنهادهایش صحبت هایی را کرد و گفت : من از پرسپولیس پیشنهاد نداشتم ولی از پنج تیم که سه تای آن داخلی و دو تای آن از لیگ ستارگان قطر بود پیشنهاد داشتم و در آخر تصمیم گرفتم تیم پرطرفدار تراکتور را انتخاب کنم.

نوری بازی مقابل پرسپولیس را بازی عادی برای خودش و محسن بنگر دانست و گفت : ما تمام تلاشمان را برای موفقیت تراکتور میکنیم و زور خود را برای سربلندی تراکتور، نه تنها در بازی مقابل پرسپولیس، بلکه در تمام بازی ها خواهیم زد.

نوری در پاسخ به آخرین سوال در مورد رتبه‌ی تیم در لیگ گفت : ما که از آینده خبر نداریم ولی این قول را به هواداران تراکتور میدهیم که تمام تلاشمان را برای موفقیت و سربلندی تراکتورسازی انجام خواهیم داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :