به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا در نشست خبری پیش از بازی با سایپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما فردا مقابل تیمی بازی داریم که یک رقیب سرسخت برای ما محسوب می‌شود و در لیگ برتر توانسته تعادل خودش را در جدول رده‌بندی حفظ کند و این بر می‌گردد به تلاش مربی این تیم که زمان زیادی روی تیمش کار کرده است.

وی افزود: ما می‌دانیم که سایپا روی ضد حملات خوب کار می‌کند و انتقال توپ از دفاع به حمله را به خوبی اجرا می‌کند ولی ما همانند دیدارهای گذشته برای کسب ۳ امتیاز و پیروزی وارد زمین مسابقه می‌شویم.

سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه کدام تیم‌ها را شانس قهرمانی لیگ برتر می‌داند، گفت: فکر می‌کنم تیمی که از اول فصل آماده شده و برای قهرمانی خودش را آماده کرده شانس اول باشد. ۶ تیمی که در رده‌های بالای جدول رده‌بندی قرار دارند خوب تلاش کرده‌اند و یک امتحان سختی در پیش دارند که باعث شده لیگ حساس شود.

اولیویرا ادامه داد: سپاهان امسال برای قهرمانی آماده شده و فولاد برای تجدید قهرمانی آمده است و نفت هم با نتایجی خوبی که در آسیا و لیگ کسب کرده من را غافلگیر کرده است.

وی تصریح کرد: مشکل کمبود بازیکن کار ما را سخت کرده است و این مشکل فعلی ما نیست و از روز اول با این مشکل مواجه بودیم و راه چاره‌ای برای آن نداریم و باید تا آخر فصل با همین بازیکنانی که در اختیار داریم ادامه دهیم.

اولیویرا در خصوص محرومین و مصدومین تیمش در بازی فردا گفت : فرشاد احمد زاده ،خالد شفیعی ، حبیب گردانی و سعید آقایی وضعیت مبهمی برای حضور در بازی فردا دارند و حضور و عدم حضور این بازیکنان در ترکیب هنوز مشخص نیست .

سرمربی پرتغالی تیم در خصوص دلیل تعویض آندرانیک تیموریان در بازی مقابل سپاهان اصفهان گفت : آندو حال خوبی نداشت ، سرماخوردگی و خستگی انرژی این بازیکن را کاملا به تحلیل برده بود اگر مجبور نبودم مطمئنا این بازیکن را در ترکیب نگه می داشتم .

وی در پایان نشست خبری گفت: من تا امروز در مورد داوری صحبتی نکرده‌ام ولی همه دیدند که داور دیدار مقابل سپاهان خطایی را گرفت که اتفاق نیفتاده بود و اگر این تصمیم اشتباه صورت نمی‌گرفت می‌توانست در تعیین قهرمان لیگ برتر تأثیرگذار باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :