شاگردان امیرقلعه نویی برای حضور دوباره در صدرجدول مصاف دشواری با تیم آماده فولاد خواهند داشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم تراکتورسازی و فولادخوزستان از ساعت ۱۵:۰۰ فردا (پنجشنبه) از سری رقابت های هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در چارچوب دیداری فوق العاده حساس در استادیوم اختصاصی تیم تراکتورسازی به مصاف هم خواهند رفت.

سرخپوشان فوتبال آذربایجان پس از اینکه هفته گذشته در یک بازی نسبتا ناامید کننده مقابل سایپای حسین فرکی متوقف شده و صدر جدول را به پرسپولیس واگذار کردند، امیدوار هستند تا این هفته با بازگشتی قدرتمندانه، در برابر هوادارانشان یک سه امتیاز دلچسب را بدست آورده و با از دست رفتن احتمالی امتیازات پرسپولیس در بازی این هفته اش مقابل استقلال خوزستان، دوباره به صدر جدول بازگردند.

سرمربی تیم، امیر قلعه نویی پس از بازی با سایپا که عملکرد خوبی را از شاگردانش شاهد نبود، به انتقاد از برخی بازیکنان پرداخت و بدون تعارف اعلام کرد که در صورت ادامه این روند، در نیم فصل برای تقویت تیم اقدام خواهد نمود.

تراکتور در ۵ بازی اخیر خود در رقابت های لیگ برتر مقابل سه تیم ذوب آهن، ماشین سازی و سیاه جامگان به پیروزی های خوبی دست پیدا کرده بود اما در برابر پرسپولیس در خانه و سایپا در تهران متوقف شده و به کسب یک امتیاز اکتفا کرد، با این حال پرشورها تا بدینجای فصل شکستی را در کارنامه خود نمی بینند و با ۱۲ گل هجومی ترین تیم لیگ لقب گرفته اند. در سمت دیگر نیز با تنها دریافت ۴ گل در ۸ بازی گذشته، پس از پرسپولیس صدرنشین دومین خط دفاع برتر لیگ را دارا هستند.

تراکتور

در حال حاضر همه شرایط روی کاغذ گواهی بر عملکرد خوبی که تراکتورسازی در این فصل داشته می باشند با این حال این عملکرد خوب باید این هفته با برد همراه باشد تا در هفته های آتی شاهد افزایش فاصله با صدرجدول و بخصوص پرسپولیس، که از شرایط بسیار خوبی برخوردار است، نباشیم.

فولا خوزستان، تیمی که فردا در تبریز شانس خود را برای کسب امتیاز امتحان خواهد کرد، علی رغم شروع ضعیفی که داشت، در چند هفته اخیر نتایج خوبی کسب کرده و روزهای خوبی را سپری می کند. شاگردان نعیم سعداوی در ۵ بازی اخیر خود باختی را نداشته اند و هفته گذشته نیز مقابل صبای قم به برتری دو بر صفر رسیدند تا با ۱۰ امتیاز در رتبه هشتم و با فاصله اندک از تیم های بالاتر جای بگیرند.

دو تیم تراکتورسازی و فولاد خوزستان تا به حال در رقابت های مختلف ۱۷ بار به مصاف هم رفته اند که سهم هر تیم ۶ برد و ۵ تساوی بوده است، اما نکته جالب اینکه در ۵ بازی اخیر دو تیم، هیچگاه شاهد نتیجه تساوی نبوده ایم و سه بار سرخپوشان و دو بار نیز خوزستانی ها پیروز میدان بوده اند.

هواداران تراکتورسازی امیدوارند در این بازی با بازگشت دوباره جاسم کرار و نیز استفاده تیم از امتیاز میزبانی نتیجه دلخواه خود را کسب کرده و همچنان جزو اصلی ترین مدعیان قهرمانی باقی بمانند. البته برگزاری مسابقه در زمین تمرین اختصاصی سرخپوشان، همچنان آب سردی بر پیکره پرشورهاست و همچنان باید برای حضور ده ها هزار نفری هواداران تراکتور در استادیوم بزرگ یادگارامام صبر پیشه کنیم.

به این ترتیب باید منتظر ماند و دید که آیا شاگردان امیرقلعه نویی خواهند توانست با بدست آوردن یک پیروزی خانگی مقابل فولاد خوزستان، ۲ امتیاز از دست رفته برابر سایپا را که باعث از دست رفتن صدر جدول شد، جبران کنند یا اینکه شاگردان سعداوی در ادامه بازی های خوبشان در این هفته ها، دست به کار بزرگی زده و تراکتور را در تبریز متوقف خواهند کرد؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :