به گزارش تبریزمن، دو تیم مس سونگون و مقاومت البرز از سری رقابت های هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال در حالی از ساعت ۱۷:۰۰ روز جمعه به مصاف هم خواهند رفت که نماینده استان خواهد توانست با کسب برتری در این دیدار نسبتا آسان، موقعیت خود در جدول رده بندی را بسیار بهبود بخشد.

لاله های نارنجی که در فصل گذشته با عملکرد عالی انتظارات را از خود بالا برده اند، با پشت سر گذاشتن پیش فصلی قوی راهی مسابقات فصل جدید شده و در حالی که در چهار بازی اول خود سه بازی سخت مقابل تیم های قدرتمند تاسیسات دریایی، دبیری تبریز و شرکت حفاری را با موفقیت نسبی پشت سر گذاشته، در انتظار بازی های آسانتر پیش رو است.

مس

در اولین گام نیز مسی ها باید به مصاف تیم مقاومت البرز که در حال حاضر با ۴ امتیاز از ۴ بازی در  رده نهم جدول رده بندی حضور دارند، رفته و روند امتیاز گیری خود را آغاز کنند.

لاله های نارنجی آذربایجان می توانند با کسب پیروزی های پیاپی در بازی های آینده خود منتظر لغزش تیم های صدرنشین و به خصوص تاسیسات دریایی باشند تا خود را هر چه بیشتر به قهرمانی نزدیک تر کنند.

در هفته گذشته نیز مسی ها در آخرین بازی خود در رقابت های لیگ برتر به مصاف تیم قدرتمند شرکت حفاری اهواز رفته و توانستند در دیداری خارج از خانه به یک امتیاز حساس برسند. باید منتظر ماند و دید که آیا شاگردان افضل خواهند توانست در خانه مقابل البرز به برتری رسیده و راهی قسمت بالا نشین جدول شوند یا خیر.

w5_y94_futsal_messongon


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :