به گزارش تبریزمن، سرخ پوشان محبوب آذربایجان بعد از پشت سر گذاشتن تمرین نوبت صبح اول هفته خود برای جدی تر شدن تمرینات در نوبت عصر به مصافی دوستانه با تیمی لیگ استانی مصاف کردند.

تمرین عصر امروز از ساعت ۱۸:۳۰ در محل کمپ اختصاصی باشاه تراکتورسازی با حضور بازیکنان و کادر فنی و در غیاب مدیران باشگاه شروع شده است.

در شروع تمرین برخی بازیکنان تراکتورسازی به گرم کردن پرداختند که با شروع بازی تدارکاتی بقیه بازیکنانی که بیرون از زمین بودند نیز خود را گرم کردند.

در تمرین امروز تراکتوری ها حدود هزار نفر هوادار حضور دارد که نشان از اهمیت این تیم برای هوادارانش دارد.

تراکتوری ها که صبح امروز هم تمرین کرده بودند در نوبت عصر فقط به بازی دستگرمی با تیم لیگ استانی پرداختند.

دروازبان جدید تراکتوری ها برای اولین بار امروز صبح در تمرین تراکتوری ها حضور پیدا کرده ولی در بازی دستگرمی عصر امروز تا اواسطنیمه دوم وارد بازی نشده بود.خیلی ها طهماسبی را دروازباناول تراکتوری ها در فصل جدید میدانند که در کنار اخباری جوان میخواهد جایگزین لکی باشد که همیشه تراکتوری ها را نگران نگه میداشت.

فردین عابدینی از غایبان تمرین امروز بود که در تمرین پنجشنبه هم به نظر میرسد بصورت قهر کمپ باشگاه را ترک کرده بود هنوز با باشگاه بر سر قراردادش به توافق نرسیدهکه در بازی دستگرمی و تمرین اول هفته حضور نیافته است.

هدایت شهریاری بازیکن سابق تراکتورسازی که این روزها مربیگری تیم فوتبال درب اتوماتیک افرا در لیگ ساتانی را بر عهده دارد امروز بهمراه تیمش در زمین اختصاصی تراکتوری ها حضور یافته و با این تیم دیداری تدارکاتی برگزار نمود.

گفتنیست این دیدار در نیمه اول با تساوی یک بر یک به اتمام رسیده بود که در نیمه دوم تونی با اضافه کردن بازیکنان اصلی تیم سعی در بدست آوردن برتری در این دیدار را داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :