سرخپوشان تراکتورسازی در ادامه بازی های حساس خود در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر، در اصفهان میهمان ذوب آهن خواهند بود.

تبریزمن، سرویس ورزشی: تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۶:۳۰ فردا (یکشنبه) از سری رقابت های هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر در دیداری فوق العاده حساس در اصفهان به مصاف هم خواهند رفت.

سرخپوشان تراکتورسازی که از نیم فصل دوم و با حضور امیرقلعه نوعی به مانند گذشته تبدیل به یکی از قدرتمندترین تیم های لیگ شده اند، باید برای ادامه روند خوب خود در اصفهان دیداری سخت را پشت سر بگذارند.

شاگردان قلعه نوعی هم در رقابت های لیگ برتر و هم لیگ قهرمانان آسیا در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. دیدار چهارشنبه هفته گذشته مقابل پاختاکور که با برد شیرین و به یاد ماندنی سرخپوشان در استادیوم یادگارامام همراه شد و نیز برد یک بر صفر خارج از خانه مقابل سایپا، روزهای خوبی برای هواداران تراکتورسازی رقم زده است.

در حال حاضر شاگردان امیرقلعه نوعی با ۳۸ امتیاز سایه به سایه به دنبال تیم های صدرجدولی هستند و با توجه به دیدارهایی که این تیم ها در هفته های آینده رو در روی هم برگزار خواهند کرد، احتمال ایجاد فرصت صدرنشینی برای تراکتور کاملا محتمل است. ۹ امتیازی هم که در رقابت های گروه c لیگ قهرمانان بدست آمده، شانس صعود تیم به مرحله پلی آف رقابت ها را به شدت افزایش داده است.

به هر حال، کاملا مشخص است که تراکتورسازی از نظر شرایط روحی و روانی در وضعیت بسیار خوبی قرار گرفته و آماده رویارویی با حریفان و کسب نتیجه است.

در سمت مقابل، شاگران یحیی گل محمدی در تیم ذوب آهن هم مثل دو سه فصل گذشته عملکرد خوبی داشته و در حد کسب سهمیه رقابت های آسیایی ظاهر شده اند. از طرف دیگر حضور این تیم در فینال جام حذفی نیز نشانی بر قدرت و کیفیت این تیم است.

با این حال تیم اصفهانی در بازی های آخر خود در لیگ برتر، نتایج خوبی نگرفته و همین افت باعث هم امتیاز شدن تراکتور با آن ها شده است. ذوب آهن از ۵ بازی آخر خود در لیگ برتر، یک برد و سه مساوی بدست آورده و در بازی معروف خود مقابل گسترش فولاد نیز در تبریز با نتیجه ۴ بر ۳ نتیجه را واگذار کرده است.

با این حال ذوب آهن نیز همچون تراکتورسازی در لیگ قهرمانان مقابل حریف ازبکستانی خود برد خوبی بدست آورد و توانست با نتیجه ۵ بر ۲ ، سه امتیاز خانگی بازی مقابل بنیادکار را بدست آورده و شرایط خود در جدول را برای صعود بهتر کند.

حال باید دید که بازی حساس دو تیم ۳۸ امتیازی جدول که برای رسیدن به تیم های صدرنشین تقلای زیادی دارند، چه نتیجه ای در بر خواهد داشت، آیا قلعه نوعی می تواند با تجربه بیشتر و نیز بازیکنان بهتر خود حریف را هم در بازی و هم در جدول پشت سر بگذارد یا اینکه گل محمدی از امتیاز خانگی تیمش نهایت استفاده را برده و جایگاه چهارم تیمش در جدول را حفظ خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :