دیدار حساس سرخپوشان در برابر شاگردان شهریار در تبریز، تاثیر زیادی در تعیین شانس قهرمانی تراکتورسازی خواهد داشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم تراکتورسازی و صبای قم از ساعت ۱۸:۰۰ فردا (چهارشنبه) در چارچوب دیداری فوق العاده حساس از سری رقابت های هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر در استادیوم یادگارامام شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان امیرقلعه نوعی در حالی به استقبال این مسابقه می روند که از نظر روحی و روانی در شرایط بسیار مساعدی قرار گرفته اند. پیروزی های دلچسب در رقابت های لیگ برتر و شناخته شدن به عنوان شانس اصلی صعود از گروه C رقابت ها، در کنار برد های ثانیه پایانی لیگ برتر اعتماد به نفس خوبی را به بازیکنان تیم بخشیده است.

 در حال حاضر سرخپوشان با ۴۱ امتیاز در رتبه چهارم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار دارند و باید در هفته های آینده برای قهرمانی با تیم های استقلال خوزستان، تهران و پرسپولیس رقابت کند.

IMG_0218

در نگاه اول به بازی های باقی مانده لیگ، تراکتور ساده ترین قرعه را در پیش رو دارد و استقلال تهران سخت ترین قرعه، پرسپولیس و استقلال خوزستان نیز شرایط متوسطی دارند، به این ترتیب می توان برای سرخپوشان آذربایجان شانس قهرمانی قائل بود.

اولین قدم تراکتورسازان هم برای رسیدن به قهرمانی در بازی خانگی مقابل صبای قم و شاگردان علی دایی برداشته خواهد شد.

صبای قم که در ابتدی بازی های لیگ برتر با نتایج بسیار درخشان خود تحسین همگان را برانگیخته بود، از نیم فصل دوم با افت شدیدی مواجه شده و کم به کم به رتبه های پایین تر جدول سقوط کردند.

با این حال تیم شهریار موفق شد هفته گذشته به طلسم نبردن های خود پایان بخشیده و مقابل سایپا با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی دست یابند و جای این تیم را در رتبه هشتم جدول بگیرند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا شاگردان امیرقلعه در برابر هواداران پرتعداد سرخپوش که پس از کسب پیروزی های شیرین در هفته های اخیر، با انگیزه و تعداد زیاد راهی استادیوم خواهند شد، می توانند سه امتیاز تعیین کننده بازی با صبا را بدست آورند یا اینکه شهریار شگفتی سازی کرده و تیم اوج گرفته تراکتورسازی را متوقف خواهد کرد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :