گسترش فولاد تبریز در هفته ششم لیگ برتر میزبان آبی پوشان پایتخت خواهد بود و در صورت کسب سه امتیاز، می تواند جایگاه این تیم در رده سوم را نیز به چنگ آورد.

به گزارش تبریزمن، دو تیم گسترش فولاد تبریز و استقلال تهران از سری رقابت های هفته ششم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۷:۰۰ روز سه شنبه، در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان فراز کمالوند تا به این جای لیگ برتر نتایج بسیار قابل توجهی از خود به جای گذاشته و  جایگاه بهتری نسبت به تیم هایی چون تراکتورسازی، ذوب آهن، نفت تهران و فولاد خوزستان برای خود دست و پا کرده اند، با این حال باید دید که در ادامه فصل نیز این روند ادامه دار خواهد بود یا نه.

سرمربی گسترش فولاد در کنفرانس های خبری خود اظهار کرده که تیم اصلی و واقعی گسترش فولاد را از هفته پنجم به بعد خواهیم دید. به این ترتیب انتظار می رود تا با هماهنگی بیشتر و آمادگی بهتر بازیکنان تیم، نتایج خوب همچنان ادامه یابد.

با این وجود آبی های پایتخت نیز با بازیکنان صاحب نام و امتیازات خوبی که از بازی های گذشته خود کسب کرده اند، می توانند برای بازیکنان گسترش فولاد مشکل ساز شده و سدی محکم در برابر بلندپروازی های این تیم ایجاد کنند.

به خصوص که فنرباغچه ای پوشان تبریز در دیدار های قبلی خود با کمترین اختلاف ممکن و اندکی نیز با چاشنی شانس موفق به کسب پیروزی شده اند. همین امر در مقابل بازیکنان با تجربه و فرصت طلب استقلال می تواند مشکل آفرین بوده و باعث از دست رفتن امتیازات شود.

دو تیم گسترش فولاد تبریز و استقلال تهران تا به حال ۴ بار در مقابل هم صف آرایی کرده اند که در این میان تیم تهرانی عملکرد بسیار بهتری داشته و دو برد و دو تساوی مقابل گسترش فولاد به دست آورده است.

شاگردان پرویز مظلومی در حال حاضر با وجود انجام یک بازی کمتر نسبت به سایر رقبا، با ۹ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند. کسب سه امتیاز دیدار سه شنبه و دیدار معوقه مقابل نفت می تواند به یکباره استقلالی ها را یکی دو پله دیگر بالا کشیده و باعث آبی شدن آسمان لیگ شود.

با این وجود بازیکنان با تجربه و آبدیده ای که در ترکیب گسترش فولاد حضور دارند، به این راحتی تسلیم مهاجمان استقلال نخواهند شد. مرتضی اسدی، مهدی کیانی، مصطفی اکرامی، محمد ابراهیمی و سعید دقیقی تنها تعدادی از با تجربه های گسترش هستند که می توانند برای هر تیمی مشکل ساز شده و امتیازات خوبی برای تیم خود جمع آوری کنند.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا گسترش فولاد تبریز توان ادامه روند خوب و رو به رشد خود را در برابر تیم مدعی استقلال خواهد داشت یا شاگردان پرویز مظلومی همچنان روند شکست ناپذیری در برابر تیم تبریزی را حفظ خواهند کرد؟

w6_y94_gostaresh_esteglal_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :