شاگردان رسول خطیبی برای تثبیت حضور خود در بین سه تیم بالای جدول نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز خارج از خانه در مسجد سلیمان دارند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم نفت مسجد سلیمان و ماشین سازی تبریز از ساعت ۱۷:۰۰ فردا (دوشنبه) در چارچوب رقابت های هفته سی و سوم مسابقات لیگ آزادگان دیداری بسیار حساس را برگزار خواهند کرد.

سبزقبایان که موفق شده بودند پس از سپری کردن دوران افت خود در رقابت ها، بار دیگر با کسب پیروزی های پیاپی آن هم در برابر حریفان مستقیم خود در مسیر صعود به لیگ برتر، خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی صعود مطرح کنند، این هفته باید برای حفظ موقعیت خوب بود، در خارج از خانه مقابل تیمی قدرتمند به سه امتیاز دست پیدا کنند.

شاگردان خطیبی اما هفته گذشته در دیدار خانگی خود و در حضور هزاران هوادار تبریزی، نتوانستند از فرصت بوجود آمده ناشی از عدم نتیجه گیری حریفان استفاده و به رتبه دوم صعود کنند، به این ترتیب این هفته با توجه به بازی های نسبتا راحت تر حریفان، شرایط سختی را پیش روی خود می بینند.

در حال حاضر ماشینچی ها با کسب ۵۲ امتیاز از ۳۲ بازی در رتبه دوم جدول قرار گرفته اند و تیم خونه به خونه با ۵۳ امتیاز از همین تعداد مسابقه، در رتبه دوم قرار دارد. فجرسپاسی و مس کرمان نیز هر کدام با ۵۰ امتیاز تیم های تعقیب کننده صدرنشینان می باشند که این هفته نیز مقابل تیم های نیمه پایین جدول به رقابت خواهند پرداخت.

IMG_9446

به این ترتیب اهمیت دیدار خارج از خانه ماشین سازی مقابل نفت مسجد سلیمان در مسیر صعود به لیگ برتر کاملا مشهود است، نفت مسجد سلیمانی که اگر نتایج ۵ هفته اخیر مسابقات لیگ را محاسبه کنیم، صدرنشین خواهد بود!

آن ها توانسته اند از ۵ بازی آخر خود به ۴ برد و یک تساوی دست پیدا کننده که در بین تمامی ۲۰ تیم حاضر در جدول لیگ آزادگان، بهترین عملکرد محسوب می شود و هم اکنون نیز با ۴۶ امتیاز در رتبه هفتم حضور دارند.

سبزقبایان باید مقابل تیمی اوج گرفته و البته امیدوار به صعود به لیگ برتر بازی کند که سختی های کار را دو چندان می کند. این بازی را می توان سخت ترین رقابت شاگردان خطیبی در هفته های باقی مانده تا پایان مسابقات نامید که اگر موفق شوند سه امتیاز یا حتی تک امتیاز خارج از خانه را در آن بدست آورند خواهند توانست همچنان به حضور در فصل آینده رقابت های لیگ برتر به عنوان یکی از سه تیم صعود کننده امیدوار باشند.

به این ترتیب باید منتظر ماند و دید که آیا شاگردان خطیبی در یکی از تاثیرگذار ترین بازی های فصل خود خواهند توانست با تمرکز بالا، سه امتیاز کامل بازی را بدست آورند با اینکه مسجدسلیمانی ها به روند نتایج عالی خود در هفته های اخیر ادامه خواهند داد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :