سرخپوشان تیم والیبال شهرداری تبریز پس از کسب برتری به یادماندنی در دیدار هفته گذشته مقابل شهرداری ارومیه، به دنبال خلق شگفتی هستند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم بانک سرمایه و شهرداری تبریز از ساعت ۱۵:۲۰ فردا چهارشنبه از سری رقابت های هفته بیست و یکم مسابقات لیگ برتر و در دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت. نتیجه این دیدار تاثیر مستقیمی در سرنوشت رتبه اول جدول رده بندی و نیز صعود شهرداری تبریز به مرحله پلی آف خواهد داشت.

هواداران و بازیکنان شهرداری تبریز در بازی هفته گذشته خود مقابل تیم هم نام ارومیه ای که یکی از قدرتمند ترین و با امکانات ترین تیم های چند فصل اخیر رقابت های لیگ برتر می باشد، به برتری سه بر صفر دست یافته و روند صعودی خود را حفظ کردند.

IMG_2902

با این حال تیم بانک سرمایه، از تیم ارومیه نیز قدرتمندتر و با امکانات تر می باشد. شاگردان مصطفی کارخانه از ۱۹ بازی قبلی خود ۱۷ برد بدست آورده و در صدر جدول رده بندی جای گرفته اند. در طرف مقابل نیز شهرداری تبریز موفق شده از ۱۸ بازی خود، در ۹ تای آن ها به برتری دست یابد و هم اکنون در رتبه ی ششم قرار گرفته است.

عادل غلامی، مهدی مهدوی، محمد موسوی، شهرام محمودی، فرهاد ظریف و نظری افشار از بازیکنان شاخص ترکیب بانک سرمایه هستند که نامی آشنا در بین والیبالدوستان کشورمان می باشند.

دیدار رفت دو تیم شهرداری تبریز و بانک سرمایه، در تبریز با نتیجه سه بر صفر به سود تیم میهمان خاتمه یافت که نتایج سه ست این بازی به شکل مقابل می باشد: ۲۱-۲۵، ۲۲-۲۵، ۲۰-۲۵

بانک سرمایه در ۳ بازی آخر خود مقابل تیم های کاله مازندران، آرمان اردکان و آلومینیوم هرمزگان با قاطعیت به برتری دست یافته و تنها باخت های این تیم در کل فصل مقابل متین ورامین و شهرداری ارومیه به ثبت رسیده است.

در طرف مقابل اما شهرداری تبریز در سه بازی آخر خود موفق شده تا جواهری گنبد و شهرداری ارومیه را با شکست بدرقه کند اما مقابل پیکان تهران تن به شکست داده است.

شهرداری تبریز برای اطمینان از حضور در بین هشت تیم و مرحله پلی آف، نیاز دارد تا این هفته مقابل بانک سرمایه به پیروزی برسد. از طرف دیگر شاگردان مصطفی کارخانه برای اینکه در مرحله پلی آف دیدار آسانتری داشته باشند، نیاز به برتری در این بازی دارند تا به عنوان تیم اول جدول، مرحله گروهی را به خاتمه رسانند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :