شاگردان فراز کمالوند پس از تعطیلات بلند مدت لیگ برتر، به دنبال حضوری متفاوت و قدرتمندانه هستند تا در همین هفته های ابتدایی خود را از جمع تیم های ته جدولی خارج کنند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم گسترش فولاد تبریز و تیم مشهد! فردا (جمعه) از ساعت ۱۷:۳۰ از سری رقابت های هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور، در چارچوب دیداری حساس و تعیین کننده، بخصوص برای گسترش فولاد، در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

آبی پوشان شهر تبریز که از ۴ بازی گذشته خود مقابل تیم های ذوب آهن، پرسپولیس، ماشین سازی و پیکان، موفق به کسب پیروزی نشده و با سه تساوی و یک باخت، تنها ۳ امتیاز بدست آورده اند، پس از تعطیلات به دنبال تغییر وضعیت و بهبود شرایط خود در جدول رده بندی هستند.

گسترشی ها در بازی های ابتدایی خود که انصافا، سه بازی از ۴ بازی آن را می توان دشوار دانست، از نظر بازی تیمی و هماهنگی بین بازیکنان، چندان چنگی به دل نمی زده و علی رغم عملکرد نسبتا خوبی که در کارهای دفاعی داشتند، در خط حمله و امر گلزنی، ضعف های جدی ای را از خود بروز دادند، به طوری که در این ۴ بازی تنها یک بار موفق به گلزنی شده اند.

%da%af%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%b4

در سمت مقابل، تیم مشهد – یا همان سیاه جامگان سابق – نسبت به انتظاراتی که از این تیم می رفت، بازی های بهتری به نمایش گذاشته و نتایج خوبی نیز گرفته است.

این تیم در هفته اول مقابل ذوب آهن به پیروزی رسید، در هفته های دوم و چهارم مقابل فولاد و پدیده به تساوی دست پیدا کرد و تنها باخت خود را نیز مقابل سایپا در خانه متحمل شد. مشهد در حال حاضر ۵ امتیازی بوده و با احتساب تفاضل گل کمتر نسبت به تیم هایی چون نفت تهران، ذوب آهن اصفهان، سایپای البرز و استقلال خوزستان، در رتبه نهم جدول رده بندی جای گرفته است.

دو تیم گسترش فولاد و سیاه جامگان تابحال دو بار به مصاف هم رفته اند که سهم هر تیم از این بازی ها یک پیروزی بوده است.

حمید حاج ملک، قضاوت این دیدار را برعهده خواهد داشت و محمدرضا منصوری، اسد حاج محمد و کوپال ناظمی کمک های او در این امر خواهند بود.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا فراز کمالوند از تعطیلات طولانی مدت رقابت های لیگ برتر استفاده کرده و کیفیت تیم خود را با انتظاراتی که از آن می رود، هماهنگ نموده است یا اینکه مشهدی ها برای پنجمین هفته متوالی گسترش فولاد را از  کسب سه امتیاز کامل مسابقه خود محروم خواهند کرد، سه امتیازی که می تواند از نظر روحی و نیز وضعیت تیم در جدول رده بندی، شرایط نماینده فوتبال تبریز را دگرگون کند…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :