شاگردان فراز کمالوند پس از ۴ هفته ناکامی در کسب سه امتیاز کامل دیدارهای خود، باید برای خروج از این وضعیت به مصاف صبای قم آماده بروند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم گسترش فولاد تبریز و صبای قم از سری رقابت های هفته ۱۸ ام مسابقات لیگ برتر از ساعت ۱۴ امروز دوشنبه دوازدهم بهمن ماه در استادیوم بنیان دیزل تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان فراز کمالوند که در ابتدای رقابت های لیگ برتر عملکردی بسیار خوب از خود به نمایش گذاشته و در جدول رده بندی نیز تا ۵ تای برتر بالا آمده بودند، رفته رفته با افت مواجه شدند تا اینکه در حال حاضر با ۲۲ امتیاز در رتبه ی دهم جدول قرار گرفته اند.

گسترش فولادی ها در ۴ بازی اخیر خود مقابل تیم های فولاد و تراکتورسازی به تساوی یک بر یک رسیده و برابر پرسپولیس و سایپا به یک گل نتیجه را واگذار کرده است. ۱۰ امتیازی که در این هفته ها از دست رفته اند، جایگاه خوب گسترشی ها را کمی تنزل بخشیده است اما با این حال کادرفنی تیم امیدوار است تا بار دیگر با تغییراتی که در ترکیب بوجود آمده روی نوار برد بی افتد.

گسترش فولاد

در سمت مقابل اما شاگردان علی دایی بهترین فرم خود را سپری می کنند و در هفته های اخیر همه ی رقیبان خود را از لب تیغ گذرانده اند. برتری بر پرسپولیس و ذوب آهن که هر دو از تیم های آماده این روز های اخیر فوتبال کشورمان می باشند، نشان از کیفیت بازی و فرم خوب شاگردان شهریار دارد.

صبایی ها که هم سرمربی و هم اکثر بازیکنان خود را دیرتر از سایر تیم ها بسته بودند، هم اکنون در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر نیز از جایگاه بسیار خوبی برخوردارند. کسب ۲۸ امتیاز از ۱۷ بازی گذشته، این امید را در بازیکنان صبا بوجود آورده تا برای کسب سهمیه آسیایی و حضور در بین تیم های بالای جدولی تمام تلاش خود را به کار گیرند.

حال باید دید که شاگردان فراز کمالوند در تیم گسترش فولاد بالاخره موفق خواهند شد تا پس از ۴ هفته ناکامی بار دیگر طعم شیرین برد را تجربه کنند یا اینکه صبایی ها روند فوق العاده خوب خود را در مقابل این تیم هم ادامه خواهند داد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :