شاگردان فراز کمالوند کار سختی مقابل ذوب آهن برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی خواهند داشت.

به گزارش تبریزمن، دو تیم ذوب آهن اصفهان و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۶:۰۰ امروز در اصفهان به مصاف هم خواهند رفت تا با غلبه بر دیگری حریف پرسپولیس در دیدار یک چهارم نهایی جام حذفی را مشخص کنند.

شاگردان فراز کمالوند که هفته گذشته در لیگ برتر باخت خانگی تلخی را در برابر استقلال تهران متحمل شدند، این بار برای حفظ خود در رقابت های جام حذفی نیز کار بسیار سختی پیش رو خواهند داشت.

گسترش فولاد باید در حالی به مصاف ذوب آهن برود که میهمان این تیم خواهد بود و از نظر بدنی و آشنایی با شرایط استادیوم در شرایط پایین تری قرار می گیرد.

شاگردان یحیی گل محمدی نیز پس از حضور در قعر جدول رده بندی لیگ برتر، در هفته های اخیر پیروزی های روحیه بخش و امیدوارکننده ای بدست آورده اند و از آمادگی بسیار خوبی برای مصاف با تیم دوم شهر تبریز برخوردار هستند. ذوبی ها در هفته هفتم لیگ برتر نیز دیدار سختی مقابل نفت تهران پیش رو خواهند داشت و به این ترتیب نتیجه بازی با گسترش فولاد می تواند در روحیه بازیکنان این تیم مقابل شاگردان منصوریان تاثیر گذار باشد.

جام حذفی یک میانبر برای کسب جام و حضور در رقابت های لیگ قهرمانان می باشد که باعث شده همه ی تیم های لیگ برتری حساب ویژه ای روی آن باز کنند. حال باید دید در مصاف تیم های دوم تبریز و اصفهان چه نتیجه ای بدست خواهد آمد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :