آبی پوشان گسترش فولاد برای از راه به در کردن! یکی از رقیبان تراکتور در مسیر قهرمانی و نیز جبران شکست هفته گذشته مقابل پدیده کار سختی برابر شاگردان ویسی خواهند داشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم گسترش فولاد تبریز و استقلال خوزستان از ساعت ۱۷:۳۰ فردا، جمعه در چارچوب دیداری حساس از سری رقابت های هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان فراز کمالوند یکی از بهترین تیم های فصل اخیر رقابت ها بوده و با نتایج بسیار خوبشان در هفته های اخیر نظر همه را به خود جلب کرده بودند، اما هفته گذشته بازهم نماینده ای از مشهد، مقابل تیم های تبریزی قد علم کرد.

پدیده که برای دور شدن از منطقه سقوط در هفته های پایانی چیزی برای از دست دادن نمی دید، مقابل گسترش فولاد با انجام یک بازی انتحاری موفق شد دو بر یک به برتری رسیده و نوار پیروزی های این تیم را قطع و خود را بالا بکشد.

در سمت مقابل میدانِ بازی فردا، شاگردان عبدالله ویسی در تیم استقلال خوزستان قرار دارند که شگفتی ساز فصل اخیر لیگ برتر بوده و از همان ابتدای فصل خودشان را در بین تیم های بالای جدولی نگه داشته اند. با این حال در هفته های پایانی پرسپولیس با نتایج خوب خود هم استقلال تهران و هم استقلال خوزستان را پشت سر گذاشته و در حال حاضر به تنهایی در صدر جدول قرار گرفته است.

به این ترتیب هم گسترش فولاد و هم استقلال خوزستان از انگیزه بالایی برای کسب سه امتیاز دیدار فردا برخوردارند. کمالوند می خواهد تا با پیروزی مقابل استقلال خوزستان هم شکست هفته گذشته مقابل پدیده را جبران کند و هم فرصت را برای رسیدن تراکتور به جمع سه تیم برتر و کسب آسانتر سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان فراهم کند.

ویسی هم به دنبال تعقیب و یا حتی جا گذاشتن پرسپولیس و ادامه روند خوب و شگفتی ساز تیمش می باشد تا بلکه در پایان فصل تیم جوان و نه چندان مطرح خود را موفق به کسب سهمیه یا حتی قهرمانی در لیگ برتر کند.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که کدامیک از دو تیم نتیجه دلخواه خود را در استادیوم بنیان دیزل و حضور احتمالا پرتعداد هواداران فوتبال آذربایجان کسب خواهد کرد. هوادارانی که می توانند با حضور در محل برگزاری بازی فردا، احتمالا یک دیدار جذاب دیگر از گسترش فولاد را به تماشا نشسته و به تراکتور هم کمک کنند…

گفتنیست حسین زرگر قضاوت این بازی را عهده دار خواهد بود و بابک داوری و محمدرضا مدیرروستا او را در این امر یاری خواهند کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :