دو تیم استقلال تهران و ماشین‌سازی بعد از بیست سال در مسابقات لیگ به مصاف هم می‌روند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم استقلال تهران و ماشین سازی از ساعت ۱۸:۴۵ فردا (یکشنبه) از سری رقابت های هفته پنجم مسابقات لیگ برتر و در چارچوب دیداری بسیار حساس در استادیوم آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

استقلال تهران یکی از بدترین شروع‌های خود در لیگ برتر را داشته و با دو تساوی ‌و دو شکست ‌و کسب تنها ۲ امتیاز در پایان هفته چهارم در رده پانزدهم جدول جای گرفته است.

ماشین‌سازی هم که بعد از بیست سال به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کرده، تا پایان هفته چهارم نتایج خوبی را کسب کرده است. این تیم در اهواز برابر فولاد خوزستان به برتری دست یافته و در مصاف تیم‌های گسترش‌فولاد و صبای قم نیز مساوی کرده بود و تنها باخت این تیم در مصاف با تراکتورسازی بود. سبزقبایان در حال حاضر با ۵ امتیاز در مکان دهم جدول جای گرفته اند.

دو تیم سابقه بازی زیادی با یکدیگر نداشته و ۶ بار در جام تخت جمشید، ۲ بار در لیگ قدس و ۲ بار هم در جام آزادگان به هم بازی کرده‌اند‌. البته در سال ۷۰ و در جام حذفی ماشین‌سازی تبریز در تهران موفق به پیروزی برابر استقلال شده و قهرمان آن روزهای‌ باشگاه‌های آسیا را شکست داده و از این مسابقات حذف کرد.

در صورت شکست استقلال برابر ماشین‌سازی احتمال دارد استقلال به قعر جدول سقوط کند و شاید این پایان کار منصوریان در تیمی باشد که سال ها آرزوی هدایت‌اش را داشت.

از تیم ماشین‌سازی سعید دقیقی و سید جلال رافخایی به دلیل اتفاقات رخ داده در رختکن تیم‌شان بعد از پایان دیدار تدارکاتی برابر تراکتورسازی جدا شده‌اند و مهرداد بایرامی به این تیم پیوسته است. خطیبی امیدوار است که تیمش برابر استقلال امتیاز بگیرد. هرچند که خودش هم به خوبی می‌داند کار سختی پیش‌روی تیمش قرار دارد.

در تعطیلات لیگ استقلال، حق‌دوست و پادوانی را جذب کرد تا تیمی بهتر را روانه رقابت‌ها کند. آن‌ها چندین بازی تدارکاتی را هم پشت سر گذاشتند تا به هماهنگی ایده‌آل خود برسند. به همین دلیل انتظار می‌رود منصوریان و شاگردانش نمایشی متفاوت از چهار هفته گذشته را ارائه دهند. استقلالی‌ها در این دیدار فقط به سه امتیاز بازی فکر می‌کنند تا هم برای پرسپولیس کری بخوانند و هم امید هواداران‌شان را زنده نگه دارند.

استقلال بعد از بازی با ماشین‌سازی باید به مصاف پرسپولیس برود و عملکرد استقلالی‌ها در مقابل ماشین‌سازی نقش تعیین کننده‌ای در روحیه بازیکنان این تیم دارد. استقلالی‌ها بنا بر اظهارات سرمربی‌شان بازی یکپارچه تهاجمی را برابر ماشین‌سازی به نمایش خواهند گذاشت و مطمئنا تیم تبریزی هم با هدایت خطیبی تلاش می‌کند تا امتیاز لازم را به دست آورد و به همین دلیل می‌توان انتظار یک بازی جذاب را از دو تیم داشت.

 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :