شاگردان رسول خطیبی فرصت خوبی دارند تا خود را از تیم های تعقیب کننده جدا کرده و با جدیت بیشتری به فکر صعود به لیگ برتر باشند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم ماشین سازی تبریز و نفت آبادان از ساعت ۱۴ امروز دوشنبه از سری رقابت های هفته بیست و چهارم لیگ آزادگان در استادیوم “یادگار امام شهر تبریز” به مصاف هم خواهند رفت.

ماشین سازی تبریز که پس از آغاز این فصل با نادر دست نشان، ابتدا نتایجی خوب گرفت اما سپس با افت مواجه شد، هم اکنون رسول خطیبی با تجربه را در راس نیمکت خود می بیند و توانسته با هدایت وی در دو بازی گذشته دو برد خوب را بدست آورد.

۶ امتیازی که از دو بازی اخیر بدست آمده باعث شد تا اختلاف امتیازی سبزقبایان با تیم های تعقیب کننده همچون نفت آبادان و ایران جوان به ۵ امتیاز افزایش یابد و هم اکنون با توجه به برنامه بازی های این هفته، این اختلاف می تواند عمیق تر شود.

ماشین سازی

نفت آبادان که در حال حاضر نادر دست نشان را به عنوان سرمربی خود می بیند، نزدیک ترین تعقیب کننده ماشین سازی در رده ۵ ام جدول می باشد و به شدت خواهان کسب امتیاز در تبریز می باشد. با این حال امتیاز میزبانی ماشین و نیز روند خوبی که این تیم پیدا کرده شانس نفت را کم تر و کم تر می کند.

ایرانجوان نیز اختلافی ۵ امتیازی با ماشین دارد اما در این هفته باید به مصاف مس کرمای برود که در اوج خود قرار گرفته و در رده سوم جدول جای دارد.

به این ترتیب ماشینچی ها می توانند با برد احتمالی که در این دیدار بدست می آورند، ۳۹ امتیازی شده، هم فاصله خود را با تعقیب کنندگان افزایش دهند و هم با نزدیک شدن به تیم های صدرجدولی امید های خود برای صعود به لیگ برتر را زنده نگه دارند.

حال باید دید که نادر دست نشان، با شناخت خوبی که از بازیکنان و ترکیب ماشین سازی دارد، می تواند از شاگردان سابق خود سه امتیاز حیاتی را بدست آورد یا اینکه قدرت مربیگری رسول خطیبی و تجربه موفق او در رقابت های لیگ آزادگان، بار دیگر سه امتیازی ارزشمند به مجموع امتیازات قدیمی ترین و یکی از محبوب ترین تیم های آذربایجان اضافه خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :