نمایندگان استان در رقابت های لیگ برتر فوتسال این هفته با شرایطی کاملا متفاوت به مصاف حریفان خواهند رفت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: هفته دوم فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتسال فردا (جمعه ۱۵ مرداد ماه) و به صورت همزمان از ساعت ۱۸:۰۰ با انجام هفت بازی پی گیری خواهد شد که دو نماینده آذربایجان در این رقابت ها نیز مقابل حریفان خود صف آرایی خواهند کرد.

تیم دبیری در یک بازی دشوار و بسیار حساس به مصاف تیمی خواهد رفت که فصل گذاشته به عنوان قهرمانی دست یافته و مس سونگون نیز که خود در این هفته های اخیر دچار برخی مشکلات شده است، مقابل حریفی قرار گرفته که اخباری مبنی واگذاری اش شنیده می شود.

تاسیسات دریایی تهران – دبیری تبریز/ مصاف تیم آماده استان با مدافعِ زخم خورده عنوان قهرمانی

شاگردان جواد اصغری مقدم هفته گذشته در اولین بازی خود در فصل جدید لیگ برتر یک دیدار حساس و بسیار دشوار را پشت سر گذاشتند و موفق شدند با نتیجه دو بر یک، رقیب همشهری شان را در دربی فوتسال تبریز شکست دهند.

دبیری با این پیروزی مقابل تیم پرمهره و قدرتمند مس سونگون که فصل گذشته به عنوان نائب قهرمانی لیگ دست یافته بود، نشان داد که با برنامه و هدف وارد رقابت های این فصل شده و خواهان حضور در بین تیم های صدرجدولی می باشد.

در سمت مقابل هم تاسیسات دریایی قرار دارد که فصل گذشته با هدایت وحید شمسایی موفق شدند در هفته های پایانی با کسب چندین برد پیاپی به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند، تاسیسات اما در بازی اول خود در فصل جدید مقابل تیم ارژن شیراز با نتیجه ناباورانه چهار بر دو شکست خوردند و در حال حاضر با توجه به تفاضل گل، در قعر جدول رده بندی جای گرفتند.

وحید شمسایی، سرمربی تیم هم پس از این شکست به دلیل فشار های وارده راهی بیمارستان شده و مدتی را بستری ماند، هم اکنون نیز مشخص نیست که در بازی فردا حضور خواهد داشت یا نه.

دو تیم دبیری و تاسیسات دریایی تا به امروز ۴ بار مقابل هم صف آرایی کرده اند که تیم تهرانی دست بالاتر را در این بازی های در اختیار داشته و ۳ بار به برتری رسیده است.

فرهاد فخیم و حمید احمدی زننده دو گل دبیری تبریز مقابل مس سونگون در هفته اول بودند که حمید احمدی فصل گذشته بازیکن تاسیسات بود و در فصل نقل و انتقالات راهی تبریز شد، به این ترتیب او خیلی زود و در هفته دوم مسابقات مقابل تیم سابق و هم بازی های گذشته اش بازی خواهد کرد.

باید منتظر ماند و دید که آیا جواد اصغری مقدم خواهد توانست شاگردان و هم بازی هایش را برای دومین هفته پیاپی رو نوار برد نگه دارد یا  اینکه تاسیسات برای جبران شکست هفته گذشته با تلاش دوچندان خود مقابل پیروزی دبیری مانع تراشی خواهد کرد…

DSC_1259

مس سونگون – میثاق تهران/ دو تیم بحران زده؛ دیداری در هاله ای از ابهام

لاله های نارنجی سال گذشته با صرفنظر از، از دست رفتن قهرمانی در هفته های پایانی، فصل بسیار موفقی را پشت سر گذاشتند و در همه هفته ها جزو تیم های مدعی و بالای جدول بودند، با این حال در روزهای اخیر این تیم خوب و با پتانسیل فوتسال استان از چند نظر درگیر حاشیه شده و به مشکل برخورده است.

اول اینکه مسی ها در هفته اول بازی حساس خودشان مقابل دبیری را با نتیجه دو بر یک واگذار کرده و فصل را با باخت شروع کرد، از سمت مقابل موضوع قهر علی افضل، سرمربی تیم به دلیل مسائل مالی مطرح می باشد و موضوع بسیار مهمتر نیز احتمال انصراف شرکت مس از تیم داری و واگذاری باشگاه به شهرداری می باشد.

با این حال در سمت دیگر میدان نیز تیم میثاق تهرانی قرار دارد که به نظر می رسد امتیازش به طرح و توسعه قزوین رسیده اما از طرف دیگر هیات فوتبال تهران این انتقال را غیرقانونی دانسته و اجازه ثبت قرارداد اعضای این باشگاه در هیات فوتبال قزوین داده نشده است.

میثاق تهران یا طرح و توسعه قزوین در هفته اول رقابت های لیگ برتر نیز بازی ای را انجام نداد و با توجه به شرایط موجود، به نظر نمی رسد بازی فردا انجام بگیرد. موضوعی که شاید در شرابط فعلی به نفع مس سونگون هم باشد. به هر حال باید منتظر ماند و دید که تا فردا چه اتفاقاتی صورت می پذیرد و چه تصمیماتی گرفته خواهد شد.

DSC_1181


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :