شاگردان فراز کمالوند برای ادامه روند فوق العاده خوب خود در رقابت های فصل جاری لیگ برتر باید به در اصفهان به مصاف ذوب آهن بروند.

به گزارش تبریزمن، دو تیم ذوب آهن اصفهان و گسترش فولاد تبریز فردا ( چهارشنبه ) از سری رقابت های هفته نهم مسابقات لیگ برتر در اصفهان به مصاف هم خواهند رفت تا روند خوب نتیجه گیری خود در فصل جاری را ادامه دهند.

شاگردان یحیی گل محمدی که از اواسط فصل گذشته روند صعودی و رو به رشد خود را آغاز و با قهرمانی در جام حذفی، پاداش خود را دریافت کردند، بار دیگر در فصل جدید هم پس از یکی دو باخت در بازی های ابتدایی فصل، اوج گرفته و تمام تیم ها را از لب تیغ می گذرانند.

ذوب آهنی ها هم اکنون با ۱۴ امتیاز از ۸ بازی قبلی در چهارم جدول رده بندی جای گرفته اند و در صورت پیروزی در بازی فردا و باخت استقلال مقابل استقلال خوزستان یا برعکس، تا صدر جدول یا حداقل رده دوم نیز خود را بالا بکشد.

با این حال گسترش فولاد تبریز هم با استفاده از ترکیب با انگیزه خود یکی از تیم های منظم و با شخصیت فصل جدید است که در بازی های گذشته خود نیز نتایج قابل احترامی بدست آورده است.

شاگردان کمالوند با سه برد و سه تساوی در حال حاضر ۱۲ امتیازی بوده و با توجه به یک بازی کمتری که دارند، در رتبه ی هشتم جای گرفته اند اما نباید فراموش کرد که در صورت کسب پیروزی دشوار خارج از خانه مقابل ذوب آهن، مجموع امتیازات این تیم به ۱۵ رسیده و در بهترین حالت می توان تیم دوم شهر تبریز در بین ۴ تیم بالای جدول رده بندی تصور کرد.

گسترش فولاد

تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان های با کیفیت باعث شده تا گسترش فولاد در فصل جدید بسیار باانگیزه ظاهر شده و در تمام بازی ها برای برد و نشان دادن توانایی های خود پا به زمین مسابقه بگذارد. کمالوند نیز وعده داده است که تیم خود را در پایان فصل با رتبه تک رقمی تحویل خواهد داد.

حال باید دید این دیدار حساس خواهد توانست دومین نماینده آذربایجان در سطح اول فوتبال کشور را به جمع بالانشینان لیگ اضافه کند یا این ذوب آهن فولادین خواهد بود که در مسیر خود گسترش فولاد را نیز کنار زده و خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی این فصل معرفی خواهد کرد.

اسامی داوران بازی های روز چهارشنبه هفته نهم رقابت های لیگ برتر به شرح زیر است:

چهارشنبه ۲۹ مهر ۹۴

استقلال تهران – استقلال خوزستان از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه آزادی
یداله جهانبازی- رضا سخندان- رحیم شاهین- محمدحسین زاهدیفر    ناظر داوری: نادر جعفری

صبای قم – فولاد خوزستان از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام (ره)
محسن ترکی- مهدی عالیقدر- یعقوب سخندان- پیروز سیف اله پور    ناظر داوری: بهرام مهرپیما

ذوب آهن – گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه فولاد شهر 
محمدرضا فغانی- سجاد طوری- علیرضا ایلدروم- جواد شرفی    ناظر داوری: مسعود مرادی

نفت تهران – راه‌آهن از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه تختی
پیام حیدری- علی میرزابیگی- محمد راهی- جواد محمدی    ناظر داوری: محمدرضا فلاح

استقلال اهواز – پدیده خراسان از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی
علیرضا فغانی- جلیل شعرانی- محمدرضا مدیر روستا- جواد رحیم زاده    ناظر داوری: خداداد افشاریان

گسترشازی


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :