تراکتورسازان دیدار سخت و بسیار سرنوشت سازی را مقابل یکی از تیم های قدرتمند ازبکستان در پیش دارند که نتیجه آن می تواند تکلیف صعودشان را در همین هفته مشخص کند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم پاختاکور ازبکستان و تراکتورسازی از ساعت ۱۵:۳۰ فردا (سه شنبه)، در دیداری حساس از رقابت های هفته سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ازبکستان به مصاف هم خواهند رفت.

شاگردان امیرقلعه نوعی در هفته های اخیر عملکردی بسیار خوب از خود به نمایش گذاشته اند و از آمادگی روحی و روانی خوبی برای مصاف دشوار خارج از خانه خود مقابل پاختاکور برخوردارند.

سرخپوشان از ۵ بازی اخیر خود مقابل تیم های الجزیره (۲بار)، سپاهان، فولاد و پرسپولیس که در نوع خود دیدار های بسیار سختی هم به شمار می آمدند، ۴ بار به پیروزی رسیده و تنها یک بار مقابل پرسپولیس در استادیوم آزادی تهران (میدان جنگ!) به تساوی رسیده اند.

این نتایج و شانس صعودی که تراکتورسازی برای خود فراهم کرده است، دست به دست هم می دهند تا بازیکنان تیم از آرامش بیشتری در ازبکستان برخوردار باشند. هم اکنون سرخپوشان با ۶ امتیاز در صدرجدول قرار گرفته اند و الهلال با ۴ امتیاز تیم دوم گروه است. به این معنی که اگر پاختاکور یک امتیازی، در خانه نتیجه را به تراکتورسازی واگذار کند به طور کل شانس حضور در مرحله پلی آف را از دست داده است.

1431_2

حتی تساوی هم می تواند برای تراکتورسازی بسیار مفید واقع شود چون مطمئنا در بازی خانگی در تبریز، هواداران پرتعداد حاضر در استادیوم کار را برای ازبک ها بسیار سخت خواهند کرد.

در سمت مقابل، شاگردان نامون حسنوف، شرایط متفاوتی با تراکتورسازی دارند. در ازبکستان، رقابت های لیگ برتر تازه آغاز شده و در هفته دوم قرار دارد که اتفاقا پاختاکور نیز در هر دو بازی ابتدایی خود به پیروزی رسیده و با توجه به تفاضل گل بالا، صدرنشین هم می باشد. درست برخلاف تراکتورسازی که در هفته های پایانی لیگ ایران رقابت می کند و فاصله نسبتا زیادی با صدرجدول دارد.

تمام بازیکنان ترکیب پاختاکو ازبکستانی هستند، به جز یک مدافع اهل مونتنگرو، که بازیکن ثابت تیم خود نیز می باشد.

به این ترتیب باید منتظر ماند و دید که آیا شاگردان قلعه نوعی به روند خوب بازی ها و نتایج خود در ازبکستان نیز ادامه داده و برای اولین بار تراکتور را به دور بعدی رقابت های لیگ قهرمانان خواهند رساند یا اینکه تیم قدرتمند ازبکستانی مثل همیشه در خانه نتیجه ای خوب به دست آورده و تکلیف تیم های صعود کننده را به هفته های آینده موکول خواهد کرد؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :